Şimdi Ara

Uydu Kurulumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugun samsung marka full hd led tv edindim. Akabinde bir adette silvermax marka full hd puma marka modelde scart girise takilan mini hd uydu alici aldim. Basit bir soru kusura bakmayin. Bu uydu alici televizyona hem scart hemde hdmi dan baglanir mi? Hem scart cikisina hemde hdmi cikisina sahip. Hdmi kablosuda var. Sadece hdmi baglasam sarkacak goruntusu kotu olacak. Sadece scart baglasam bu fiyata full hd cihaz almaya gerek yoktu.
    Simdiden verilen cevaplara tesekur ederim.
    Not: yahu arkadas bunun icin konu mu acilir git tak bak, oluyorsa olir olmazsa olmaz diyebilirsiniz. Ama haftasonu aldigimiz icin servis kurmaya gelmedi bende kurarsam garantiyi baslatmayiz dediler. Pazartesi ye kadar bu merakla beklemeyi istemedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgisi olan arkadaşları hâlâ bekliyorum.

• hdmı ile baglasam görüntü sarkacak demişsiniz ? burda ne demek istediniz tam anlamadım ? eher hd tv ve hd uydu alıcısı aldıysanız tabikide hdmi den baglayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bipa

Bugun samsung marka full hd led tv edindim. Akabinde bir adette silvermax marka full hd puma marka modelde scart girise takilan mini hd uydu alici aldim. Basit bir soru kusura bakmayin. Bu uydu alici televizyona hem scart hemde hdmi dan baglanir mi? Hem scart cikisina hemde hdmi cikisina sahip. Hdmi kablosuda var. Sadece hdmi baglasam sarkacak goruntusu kotu olacak. Sadece scart baglasam bu fiyata full hd cihaz almaya gerek yoktu.
    Not: yahu arkadas bunun icin konu mu acilir git tak bak, oluyorsa olir olmazsa olmaz diyebilirsiniz. Ama haftasonu aldigimiz icin servis kurmaya gelmedi bende kurarsam garantiyi baslatmayiz dediler. Pazartesi ye kadar bu merakla beklemeyi istemedim.

slm
    bahsettıgn cıhaz bu degilmi?
    http://www.sanalpazar.com/Silvermax-Puma-Hd-Mini-Uydu-Alicisi__isp4652263

cıhazınızdakı scartı cıhazı asmak ıcın kullanıyorsunuz
    full hd yayında kayıp olmaması ıcın hdmi kabloyu takın cihaz otomatık olarak 1080ı goruntu formatını tanır
    sarkacak dedıgınız kablo 15 cm kablodur onu servıs arkaya gomer
    yoksa hdmı takmazsanız 576p yayın ızlersınız

tvnızıde ellemeyın servıs kursun yoksa garantı dışı kalır ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 9 Aralık 2012; 14:56:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Bugun samsung marka full hd led tv edindim. Akabinde bir adette silvermax marka full hd puma marka modelde scart girise takilan mini hd uydu alici aldim. Basit bir soru kusura bakmayin. Bu uydu alici televizyona hem scart hemde hdmi dan baglanir mi? Hem scart cikisina hemde hdmi cikisina sahip. Hdmi kablosuda var. Sadece hdmi baglasam sarkacak goruntusu kotu olacak. Sadece scart baglasam bu fiyata full hd cihaz almaya gerek yoktu.

slm
    bahsettıgn cıhaz bu degilmi?
    http://www.sanalpazar.com/Silvermax-Puma-Hd-Mini-Uydu-Alicisi__isp4652263

cıhazınızdakı scartı cıhazı asmak ıcın kullanıyorsunuz
    full hd yayında kayıp olmaması ıcın hdmi kabloyu takın cihaz otomatık olarak 1080ı goruntu formatını tanır
    sarkacak dedıgınız kablo 15 cm kablodur onu servıs arkaya gomer
    yoksa hdmı takmazsanız 576p yayın ızlersınız

tvnızıde ellemeyın servıs kursun yoksa garantı dışı kalır ..

Sağolun hocam ışte bende onu sormustum. Scart çıkışına takayim cihaz sarkmasin aynı zamanda hdmi baglayayim görüntü iyi olsun. Benim söylemek istediğim buydu. Scart a baglayayim cihaz aşağı sarkmasin ama goruntuyu hdmi dan alayım. Evet cihaz o.
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: digital34

hdmı ile baglasam görüntü sarkacak demişsiniz ? burda ne demek istediniz tam anlamadım ? eher hd tv ve hd uydu alıcısı aldıysanız tabikide hdmi den baglayın.

Hocam söylemek istediğim eğer Scart a baglamazsam cihazı mini almanın faydasi yok. Hdmi baglayacagim ve cihaz saklanmamis meydan da kalacak. Haklısınız bozuk anlatım olmuş. Sorum cihaz saklasın diye tv nin arkasına Scart tan baglayayim, ama hdmi kabloyu da baglayayim görüntü hdmi dan gelsindi.
    Cevap için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bipa -- 9 Aralık 2012; 16:10:58 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: digital34

hdmı ile baglasam görüntü sarkacak demişsiniz ? burda ne demek istediniz tam anlamadım ? eher hd tv ve hd uydu alıcısı aldıysanız tabikide hdmi den baglayın.

Hocam söylemek istediğim eğer Scart a baglamazsam cihazı mini almanın faydasi yok. Hdmi baglayacagim ve cihaz saklanmamis meydan da kalacak. Haklısınız bozuk anlatım olmuş. Sorum cihaz saklasın diye tv nin arkasına Scart tan baglayayim, ama hdmi kabloyu da baglayayim görüntü hdmi dan gelsindi.
    Cevap için teşekkür ederim.

tvyı kurmaya gelen servıs kabloları ayarlar
  • @Fatihmc
    İlginiz ve cevaplariniz için çok teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.