Şimdi Ara

uydu alıcısından pc'ye görüntü alma?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • konuyu nereye açsam seçemediğim için konu dışına girdim :D bi uydu alıcısından veya tvden pc monitörüne veya laptop ekranına görüntü aktarabileceğim bir teknoloji var mı usb capture denilen birşey varmış tam olarak işe yararmı anlayamadım kullanan varsa bilgi verebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: itvcaster

konuyu nereye açsam seçemediğim için konu dışına girdim :D bi uydu alıcısından veya tvden pc monitörüne veya laptop ekranına görüntü aktarabileceğim bir teknoloji var mı usb capture denilen birşey varmış tam olarak işe yararmı anlayamadım kullanan varsa bilgi verebilir mi?

Hdmi kablo kullan.Monitöre olucak ama o da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metal4Life

quote:

Orijinalden alıntı: itvcaster

konuyu nereye açsam seçemediğim için konu dışına girdim :D bi uydu alıcısından veya tvden pc monitörüne veya laptop ekranına görüntü aktarabileceğim bir teknoloji var mı usb capture denilen birşey varmış tam olarak işe yararmı anlayamadım kullanan varsa bilgi verebilir mi?

Hdmi kablo kullan.Monitöre olucak ama o da.

teşekkürler fakat amacım o değil usb capture kartlar ile uydu alıcısından pc'ye görüntü aktarımında bulunabiliyorsun anladığım kadarıyla.Görüntü kaydedilebiliyor fakat canlı olarak izleyebiliyor muyuz pc'den bunu merak ediyorum?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.