Şimdi Ara

Uydu alıcı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni uydu sistemi kuracağım. Kaliteli bir sistem kurmayı düşünüyorum. Bütün ulusal kanalları almak istiyorum D-Smart kanallarını istemiyorum. Kart okuyucu olmasında yarar var. Buna göre üstadlar bir sistem önerebilirmi?
    Teşekkürler

• next 2000 serisine bak derim
  • redlıne 104 kullanın tavsıye ederım
  • çok marka var cidden bende alıcam ama şaşı oldum resmen hangisini alım diye.
    panasonıc 50 ınc hd ready plazmada sadece sd yayın ızlıcem .hd alıcı alsam daha faydalımı olur acaba ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakansolak

çok marka var cidden bende alıcam ama şaşı oldum resmen hangisini alım diye.
    panasonıc 50 ınc hd ready plazmada sadece sd yayın ızlıcem .hd alıcı alsam daha faydalımı olur acaba ?

şu an için hd uyduya gerek yok gibi duruyor ama siz bilirsiniz
  • görüntü kalitesi daha iyi oluyosa (hdmı bağlantı var ..kayıpsız veri demek bu)ama işte daha iyi mi acaba gelen sinyal hd alıcıya
  • ama hd yayın yok deneceke kadar az vede fazla fark olmaz,sadece hd yaında olur ama bugün alacagınız ciha zilerdede çöp olur
    dreambox alacaksanız bilemem
  • en iyisi dream box mu şimdi hocam ondan mı alalım ..
  • quote:

en iyisi dream box mu şimdi hocam ondan mı alalım ..

eger bilgisayar bilginiz vede uydu bilginiz varsa en iyisi şu an için 500 serisi baya iyi ben olsam onu alırdım,çok kaliteli bir cihaz.
  • next 2000 fta
    redline 100 csx fta en iyi seçim sanırım fiyatına göre
  • redlıne olanda sureklı key guncellemesı ve anayazılım guncellemesı uydudan yapılıyor !!
    dıger next modelınde de USB var ve keylerı ıstersenız buradan yukluyebılırsınız ve her turlu usb den yararlanabılırsınız
    bence redlıne

quote:

Orjinalden alıntı: ishtare

next 2000 fta
    redline 100 csx fta en iyi seçim sanırım fiyatına göre
  • kanal geçiş hızları nasıl acaba iki model arasında
  • adam aşağda redlıne alma kazıklanma demiş yaw
  • Dreambox içinden kesenize uygun olan modeli seçiniz bence..
  • arkadaş bunu cihazının 2 yıl sonra güncellemeyi yapmadığı için söylemiş yoksa cihazın kalitesi ile ilgili değil

quote:

adam aşağda redlıne alma kazıklanma demiş yaw
  • dreambox 500 plus tavsiye ederim , bilgisayar bilgin varsa.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.