Şimdi Ara

uyarı sesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ilk aracımı aldım çok şükür toyota corolla 1.6 terra 2001 model araçtan gayet memnunum fakat takıldığım bir kaç şey var onlarıda buradaki usta toyotacılara sormak istiyorum. yardımcı olursanız çok memnun kalırım. şimdiden teşekkürler

Birincisi; arada araçtan uyarı sesi gibi bir şey geliyor fakat ne olduğunu anlamadım. sinyalleri yakınca veya dörtlüleri çalıştırınca gelen röle sesiyle aynı fakat tık tık ederken konsoldaki tüm ışıklarda yanıp sönüyor. 3 kere falan karşılaştım ilkinde sabah işe giderken diğerleri araç haraket ederken başıma geldi.

ikincisi: motor kapağını açtığımda görüken sanırım pistonlar oluyor, pistonlar üzerinde küçük küçük iki çizikle karşılaştım acaba aracın motorunda bir problem olabilirmi sürtmeden dolayı bir aşınma gibiç

herkeze kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratti32

öncelikle merhaba,

ilk aracımı aldım çok şükür toyota corolla 1.6 terra 2001 model araçtan gayet memnunum fakat takıldığım bir kaç şey var onlarıda buradaki usta toyotacılara sormak istiyorum. yardımcı olursanız çok memnun kalırım. şimdiden teşekkürler

Birincisi; arada araçtan uyarı sesi gibi bir şey geliyor fakat ne olduğunu anlamadım. sinyalleri yakınca veya dörtlüleri çalıştırınca gelen röle sesiyle aynı fakat tık tık ederken konsoldaki tüm ışıklarda yanıp sönüyor. 3 kere falan karşılaştım ilkinde sabah işe giderken diğerleri araç haraket ederken başıma geldi.

ikincisi: motor kapağını açtığımda görüken sanırım pistonlar oluyor, pistonlar üzerinde küçük küçük iki çizikle karşılaştım acaba aracın motorunda bir problem olabilirmi sürtmeden dolayı bir aşınma gibiç

herkeze kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum.

Güzel kardeşim, önce hayırlı olsun diyelim, güle güle kullan.
    Yahu kardeşim senin ne işin var motor kapağını açıyorsun? Sana en yakın Toyota servisine git, çağır ustayı merak ettiklerini sor. Gelen sesleri de sor cevabını verirler. Ufak tefek şeylerden ve danışmadan para almıyorlar korkma. Arabanın orasını burasını da söküp dağıtma.
    Kazasız sürüşler diliyorum..

• teşekkürler. motor kapağından kastım bu yağ dökülen yerdi o büyük kapağı açmadım tabiki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.