Şimdi Ara

utorrent 'sırada' sorunu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
6.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • utorrente yeni torrent ekliyorum,ekler eklemez "sırada" yazıyor ve öyle kalıyor..ne bişey indiriyor,ne indirdiklerimi gönderiyor,üstelik seeder felan 200-250 tane var.ama inmiyor.."zorlu başlat" diyorum öyle inmeye başlıyor ancak.Var mı bi çözüm?

• Seçenekler>Tercihler>Kuyruklama
    (options>preferences>queue)

sekmesinde en üst 2 kutucuk değeri nedir? Etkin indirme veya diğer kutucus 1 ise download yada seed ederken diğer torrentleri kuyruğa alır. 2 kutucuğa da 4-5 falan yazın eğer 1 ise. Muhtemelen sorun bundan kaynaklanıyor. Zaten zorlu başlat butonunun mantığı budur...
  • onları hep 10 -15 yapıyordum zaten ,neyse format atmam lazımdı bir sorundan dolayı,bu olayda çözüldü böylece,teşekkür ederim cevabınız için.
  • Ben de bu aptal sorundan muzdaribim. Güncelleme yaptım yine olmadı.

An itibariyle sorunu çözdüm. @rngms

Seçenekler>Tercihler>Kuyruklama burada "Ortalama işleri, indirme işlerinden daha yüksek öncelikli olsun"daki onay işaretini kaldırın "Tamam" deyin "Sırada" hatası çözülmüş olacaktır. Ben bu ayarı başka bir şey sanıp onaylamıştım ondan sonra bu saçmalık başıma geldi. İyi indirmeler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ripper Roo -- 24 Temmuz 2014; 21:29:03 >
  • Ripper Roo kullanıcısına yanıt
    Formattan sonra çözülmüştü bu sorunum,şimdi dediğiniz işlemleri kontrol ettim,seçili değil bende de,şuan iyi çalışıyor,teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.