Şimdi Ara

Ustasından Laminat Parke Döşeteceklere Soru Cevap !! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56
Cevap
9
Favori
100.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Acayip iyi para var
  • Forumda en çok cevapsız sorunun olduğu konu olmuş galiba, bir şey soracaktım ama vazgeçtim  

• quote:

Orijinalden alıntı: azazel85

Evimdeki seramikleri söktürüp yerine granit yaptırdım. Parkeleri de söktürdüm ve parkeyi aldığım firma akıllı şap atarak yüksekliğini granitlere eşit olacak şekilde ayarlayacakalrını söyledi. Ancak akıllı şap düzgün atılmamış ve evde yerde her yerin yüksekliği eşit değil. Bunu yürürken farkediyoruz. bu durumda ne yapmak gerekir ?

Bir de alt kata yeterli yalıtı molmadığı için çok ses gidiyormuş. Bu konuda ne yapılması gerekir ?

Aynı sorunu ben de yaşıyorum.

Şap AKILLI ama, şapı atan ustanın ŞAP kadar...

3 aylık parke tekrar sökülüp yeniden yeni parke döşenecek.

Her adım atmada her yer oynuyor.

Formun bu konusuna cevap veren de yok zaten.

• Merhaba arkadaşlar 11 yıl önce almış olduğum evimde müteahhit işi 6 mm çin malı dandik bir parke var, gerek renginden gerekse inceliginden hiç memnun değiliz iyi birşey yaptırmayı düşünüyoruz, eski parkelerin üzerine döşetsem sorun yasarmıyım? Eskisini sokturmek çocuk k iş çıkartacak evde eşya çok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carnageous

Merhaba arkadaşlar 11 yıl önce almış olduğum evimde müteahhit işi 6 mm çin malı dandik bir parke var, gerek renginden gerekse inceliginden hiç memnun değiliz iyi birşey yaptırmayı düşünüyoruz, eski parkelerin üzerine döşetsem sorun yasarmıyım? Eskisini sokturmek çocuk k iş çıkartacak evde eşya çok.
    Yaşadığım tecrübe ile önerilerim;

Kesinlikle ve kesinlikle parke döşeme işini, işi parke olan işin ehli 1 ustaya yaptırman. (Günlük döşediği m2 üzerinden yevmiye ile kökeni yurtdışı olan, günü kurtarmak için başkasının yanında çalışan 1ine kesinlikle YAPTIRMA, EVİNE SOKMA) İşini hakkı ile vererek yapan yurt dışı kökenli ustalarımızı TENZİH ederim.

Parkeleri kesinlikle SÖKTÜR, zeminin nasıl olduğu ortaya çıksın, gerekirse düzeltme yaparsın. Sonuçta evdeki eşyaları öyle ya da böyle yer değiştireceksin.

Parke altına ince ŞİLTE yerine 0.5cm. den kalın olmamak şartı ile KAPRON kullanabilirsin. Hem ses, hem ısı izolasyonu sağlar, zeminin pürüzlüğünü giderir, gizler.

Parke önerim ise kesinlikle ve kesinlikle FLOORPAN ELITE 12mm. kalınlıktaki LAMINAT parkeyi araştırman. (12mm. FLOORPAN ELITE parke LAMİNE parke kalite ve görünümünde.)

Süpürgeliklerini ise 8cm. veya 10cm. kalıklıklı süpürgelikleri tercih etmen.

ALLAH yardımcın olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BART SIMPSON -- 19 Nisan 2021; 4:57:27 >

• klasik ahşap parkeye sistre cila yaptırmak,

hazır el atmışken parkenin altına 2mm şilte mantarı döşetmek istiyorum.

böyle bir uygulama sağlıklı olur mu?

• merhaba.yeni aldığım eve laminat parke yaptırdım.eski zemini cilalı parkeydi. evi yaptıralı 6 ay oldu. ancak laminat zeminler buz gibi. çıplak ayak basılmıyor. granit zeminler bile daha sıcak. alt katımda daire var. bina merkezi sistem. neden kaynaklanır bu acaba?

• şikayet merkezi türkiye'nin şikayet var portalı
    AGT Parke | Şikayet Merkezi Türkiye'nin Şikayet var Portalı
    https://sikayetmerkezi.com/marka/agt-parke

agt parke hakkında şikayet buldum

• İnternetten laminant alıyorlar mı? Alıyorlarsa satmayı düşünüyorum  

• ,

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Laminat parke tavsiyesi verebilecek var mı? Hangi marka daha uzun ömürlü olur? Yukarıdaki yorumlarda gördüğüm kronopol markasını internette bulamadım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kaliteli laminant parke marka model için up

• parke altina yalitim olsun diye straforla dosettik simdi bazi yerlerde gicirti yapiyor sanirim straforda yapisal bisi oldu

basarken sanki hafiften yaylaniyor tam tabirini bulamadim

neyse

bunun icin bir cozüm var mı

• gzegen kullanıcısına yanıt

Çözüm bulursan beni de etiketler misin hocam?

• gzegen kullanıcısına yanıt
    Yalitim isenyaradi mi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.