Şimdi Ara

üst konuyada yazdım su fire drake kurulumu ile ilgili yardım pls

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ben bu oyunu siteden direk indirdim 1453 hazırda inio zaten ondan sonra 1454ünü baska bi yerden buldum tam launchere basıorum ya dowland knihttonlineworld dio yada ftpopenfile error dio ne yapacam ben yardım pls

• Sürekli Dene 30 40 Kere Denedim Oldu
  • ya ben ftp adresine giremiorum benden kullanıcı adı ve parola die bişi istio ne yapacam lütfen acele yardım edin kafayı yedim 2 gündür ugrasıom
  • bumu sizin yardım anlayısnız sagolun üst konuyada bişi yazan olmamıs valla dogru ilgisiz sacma bi konu olsa hemen geyige baslardınız degilmi ya bi allahın kuluda yardım etmezmi ftp adresine giris için parola ve kullanıcı adı dio oyuna girdigim id ve paswordu bile yazdım ama almadı kafayı yicem

• quote:

Orjinalden alıntı: jackal_boris

arkadaslar ben bu oyunu siteden direk indirdim 1453 hazırda inio zaten ondan sonra 1454ünü baska bi yerden buldum tam launchere basıorum ya dowland knihttonlineworld dio yada ftpopenfile error dio ne yapacam ben yardım pls

ftp://207.38.26.31/knight/upgrade/

PATCHLERİ BU ADRESTEN İNDİRMEYİ DENE
  • quote:

Orjinalden alıntı: birdy

quote:

Orjinalden alıntı: jackal_boris

arkadaslar ben bu oyunu siteden direk indirdim 1453 hazırda inio zaten ondan sonra 1454ünü baska bi yerden buldum tam launchere basıorum ya dowland knihttonlineworld dio yada ftpopenfile error dio ne yapacam ben yardım pls

ftp://207.38.26.31/knight/upgrade/

PATCHLERİ BU ADRESTEN İNDİRMEYİ DENE

kardes gercekten cok sagol dile benden ne dilersen beramustayım eger olurda bi yardımım dokunacaksa hemen söle valla

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.