Şimdi Ara

USR 9106 wireless tamamen gitti..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar kullanmakta oldugum usr9106 modemimin bi kac gun once modem laptop in yaninda olmasina ragmen 54 mbps lerden 2 mbps lere kadar dusuyor sonra yukseliyordu.. neyse kanal cakismasi vardir telsiz telefonlardandir falan diyip pek onemsemedim.. ama dun aksam modemin wireless i baglaniyor aradan 5 dk gectikten sonra kopuyordu.. kapatip actim yine aynen devam.. bugun baglanmak istedim wireless i kesinlikle bulamadi.. bende bari resetliyim dedim.. degisen birsey olmadi.. antenlerini kontrol ettim yine degisen birsey yok.. firmware guncellemesi yapiyim dedim.. su an kullanmakta oldugum surumu yukledim herhangi bi komut hatasi varsa giderilsin diye yine degismedi.. son firmware ini yukledim yine birsey degismedi... laptop ta sorun yok cunku iphone da bulamiyor baska wirelesslar bulunmasina ragmen birtek benim wireless imi bulamiyor..

boyle birsey basina gelen , bilgisi olan , yardimi olabilcek birileri varsa memnun olurum wireless benim icin onemli cunku abim yan dairede wireless la baglaniyor...

• tekrardan merhaba arkadaslar ugrasmalarim sonucu modemin wireless ini calisir hale getirdim.. iphone la modeme baglanip internete girebiliyorum ama bilgisayardan giremiyorum.. bilgisayarin wireless driverlerini silip yeniden yukledim degisen birsey olmadi.. abimdeki ap i aldim tum ayarlarima ragmen ap de modeme baglanamiyor.. modemin ayarlarinda herhangi bir login kisitlamasi koymadim ama yinede baglanamiyorum...
    nedir sorun cozemedim...

son dememde soyle oldu... ap i modeme ethernetle baglayip kablosuz internet yaptim.. bilgisayardan bu yolla rahatlikla wireless olarak internete baglandim..

bilgisayarla modem
    ap le modem arasinda bi anlasmazlikmi vardir nedir anlamadim...
    yardimci olursaniz sevinirim arkadaslar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhdrctr -- 18 Kasım 2008; 19:03:43 >
  • arkadaslar 2 gundur bir cevap bekliyorum ama sanirim kimsenin konuyla ilgili bilgisi yok..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.