Şimdi Ara

Usbli Pİc Programlayıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a ustalar resimdeki gibi bir pic programlayıcı devresi yaptım işletim sistemim Windows 7 drivarıı kurup pc ye tanıttım aygıt yöneticinden GTP-USB Summer 2005 diye bişey çıkıyor arayüz olarak win pic kullanıyorum ama arayüz pici tanımıyor acaba ne yapmam lazım devrenin üzerind e4 tane led var bu ledler ne anlama geliyor bende en baştaki yeşil led yanıyor ne apmam lazım acaba bu winpicden nasıl bir ayarlama yapmak lazm ??
     Usbli Pİc Programlayıcı

• arkadaşlar ustalar koskoca forumda şunun ne olduğunu bilen yok mu proje ödevim benim çalıştırmam lazım bir an önce bir yardımcı olsanız ... . :(
  • devreyi aldığın yere bak. driver dosyası olması lazım. ayrıca devreyi aldığın yerde hangi programlarla uyumlu olduğu yazıyordur. o programı kullan.
    o yanan yeşil led devreye elektrik geldiğini söylüyor.
  • USB pic programlayıcı denilince ilk akla geleni Brenner8p5'dir.
    http://mikrodunya.wordpress.com/2012/02/05/usb-pic-programlayici-brenner-8p5/
  • devrenin drıvarı herşeyi varda bu devre brenner 8 değil mi ?
  • arkadaşlar bu wipic de ne gibi ayarlamalar yapmak lazım ben sanal sürücü oluşturup xp kurdum ama banamısın demedi ... :(
  • hacı aynısı sanırsam 65 tlye aldım 'USB PIC PROGRAM KURULUM CD' cdsinde böyle yazıyor gir buna 'TURKCEusb110a2' bunu yönetici olarak çalıştrı gerisi zaten türkçe sil tanıla felan hadi rastgele
  • arkadaşlar daha başka fikri olan kimse yokmu ? ne yapacaz nasıl edecez bu devreyi o kadar emek + para verdim Windows 7de bu mereti nasıl çalıştıracaz yada xp de ???
  • ulan arkadaş malamat oldum kaç gündür bir dereyi çalıştıraadı ne yapacaz nasıl edecez ???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.