Şimdi Ara

USBDEN FORMAT ATARKEN GÖRÜYOR AMA BAŞLATMIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim laptobun dvd rw bozuldu garantide bitti gönderemiyorum format atıcam okumuyor , dvd win7 home premium olarak bilgisayarın yanında gelmişti sonra usb den format atıldığını gördüm foruma baktım araştırdım diğer pc den açtım dvd yi dosya iso halinde değil çıkartılmış halde dosyaları usb ye kopyaladım ama sığmadı 22 mb daha olsa sığacaktı usb toshiba 4gb (belleği fat olarak biçimlendirdim) baktım o dosya office dosyasıymış sonra yüklerim diye öyle bıraktım
    f2 ye basınca ayarlara giriyor ordan boot a geldim usb yi en üste taşıdım yeniden başlattım _ yanıp sönüyo sonra laptop açılıyo ama format atmıyor sonra f12 de boot yapılacak aygıt seçenekleri var galiba ordada bellek en üstte zaten yeri değişmiyor orda seçtim entere bastım yeniden başlattım yine _ yanıp söndükten sonra bilgisayar açılıyor diğer pc ile ağ ile birbirine bağlanıp dvd rw ı laptopdan kullanabilme olasılığı varmı veya niye _ yandıktan sonra format başlamıyor (win7 veya vista format atmam lazım xp beklentilerimi karşılamıyor)neyde yanlış yapıyorum yardım ederseniz çok sevinirim laptop casper nirvana eylül 2008 de almıştım 4gb ram 512 mb ekran kartı 320 gb hdd var

• hocam olmaz öyle.
    imgburn ile disk imajını al.
    sonra win7usbdvd tool ile imajı belleğe yükle. sonra boot edip kur.
  • WinToFlash ile yaptım oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.