Şimdi Ara

usb sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pc'me yeni gamepad aldım fakat usb ye bağladığım halde bir türlü tanıtamıyorum ve ( bu bilgisayara takılı USB aygıtlardan birisi çalışmadığından Windows aygıtı tanıyamıyor. ) bilinmeyen bir aygıt olarak algılıyor. cd setup yüklemesinide yaptım. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

• hocam anakartına usbleri takmamışsın usb bağlantılarını anakarta tak öyle dene
  • Bilgisayarınızı kapatın.. Oyun çubuğunuzu bilgisayarınıza bağlayın ve bilgisayaınızı (oyun çubuğu bağlı iken) açın. Bir de bu şekilde deneyiniz..
  • off ne yaptımsa olmadı
  • usb kablosu takılı olan başka aygıtlarımda hiç problem yok
  • Gamepad arızalı olabilir...
  • Bir de sakın aldığınız gamepad playstation için olmasın, pc destekli olanların kutusunda özellikle yazıyor, bir arkadaşımın başına gelmişti de oradan biliyorum.
  • O zaman şöyle yapın:
    Denetim masasından, "oyun kumandaları" bölümünden tanıtmaya çalışın..

OLmazsa yine denetim masasından donanım ekleye girin, oyun çubuğunuzu bilgisayarınıza bağlayın ve ileri seçeneği ile diğer pencereye geçin, evet bağladım diyin.. Çıkan pencereden, "yeni donanım aygıtı ekle"yi seçerek ileri diyin, açılan pencereden, "listeden seçeceğim..." işaretleyerek ileri diyin. Çıkan pencereden, "ses,video ve oyun kumandası" seçeneğini seçin ve ileri diyerek çıkan penceredeki üretici kısmından varsa oyun çubuğunuzun üreticisini seçin, yoksa standart sistem aygıtlarını seçin ve yüklemeyi başlatın..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.