Şimdi Ara

usb ses kartı hakkında !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar acer 5520g bilgisayarım var servis sesle alakalı sorunu yapmadı (kullanıcı hatası olmadıgı halde) ve şu an bilgisayarımın sesi yok bende usb ses kartı almayı düşünüyorum fakat bu ses kartı benim bilgisayarımın hoparlöründen ses almamı saglayacakmı yoksa ayrı bir hoparlörmü kullanmam gerekecek

almayı düsündügüm usb ses aparatı :http://urun.gittigidiyor.com/HEM-SES-KARTI-HEM-3-PORT-USB-HUB-COK-SIK-YENI_W0QQidZZ27511160

başka önerebilceginiz birseyler de varsa sevinirim fiyat 25 TL üzeri olmasın

teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi billy_the_kid -- 12 Haziran 2010; 19:47:46 >

• arkadaslar yardım etmiyecekmisiniz??? yokmu kullanan bu aparatlardan
  • tabiki o aygıt laptop hoparlörüne ses veremez.
    kendi üzerinde hoparlör yok ise (bunu satıcıya sorunuz) siz resimde görünen yeşil renkli çıkışa aktif hop. bağlamak zorundasınız.
    ürün garantili ise servis neden yapmıyor ki ? vede o zaman acer in neden servis teşkilatı var, sanayi bakanlığı ürün satmasına neden izin veriyor, yoksa servis var da mı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keleminabi -- 13 Haziran 2010; 0:45:53 >
  • ilk verdigimde hdd sorunu ve ses sorunu vardı hdd yi yapmıslar sese dokunmamıslar tekrar verdigimde garantinin bitmesine 20 gün vardı 18 gün serviste hiç dokunulmamıs bir şekilde geri geldi servis kagıdının üstünde yazan yazı "ücret talebine karşılık verilmedi" beni ne aradılar ne sordular nede ücret istediler

düzgün bir servisle karşılasamadım ben ne ürünü varsa elimde servisleri düzenbaz

bu arada yardımın için sagol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.