Şimdi Ara

usb problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim makinada usb den webcam, modem calısıyor ama usb disk leri gormuyor; windows xp yuklu makinada, acaba sorun ne olabilir?

• aynı sorun bende de var hatta bi topic açacaktım ama hazır açılmış burdan devam edelim bende de usb cart readerlar çalışmıyor başka pc lerde çalışıyor...bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa seviniriz...
  • arkadaşım usb sağlamsa ya xp görmüyordur yada cihazın bir yeri bozuktur. Driver fln yüklemeye çalışın. Yinede olmazsa gidip ürünü değiştirin. Benim arkadaşım da kart yazıcı almıştı çalışmadığında farkettikki o seriden dükkana gelen bütün card yazıcılar bozukmuş adamın 20 tane malı boşa gitti. Yani böyle bişey olmuş olabilir.
  • DRİVERLARI NASIL YÜKLEMEMİZ GEREKİYOR CD YOK..
  • Arkadaşlar kart okuyucunuz başka bir pc çalışı yo ise sizde çalışmı yo ise usa driverleri baştan tanıtmanız gereki yo egerki başka pc dede çalışmı yo ise kart okuyucunuz bazuktur
  • arkadaslar başlarken bazı anakartlarda boot bölümünde usb enable değildir bu yüzden çalışmaz eğer boot a girip gerekli ayarları yaparsanız sorun çözülür....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.