Şimdi Ara

USB portu sayısına yaratıcı bir çözüm; InfiniteUSB (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
4.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Adamlar güzel birşey yapmışlar işte,elbette bunun bir geleceği olacaktır.Sizde olan akıl onlarda da var,onlarda usb güç yetmezliği vb sorunları düşünmüşlerdir elbet

Bu arada fotoğrafa bakıp olayı anlamam 2 sn sürdü

• Haber için teşekkürler.

Gerçekten de mantıklı ve zarif görünüyor.
  • DH sitesinin yorum yapanları filtreleyen bir özelliği var mı ? bazı kullanıcıları listeme eklesem, yazdıklarını hiç görmesem, böyle birşey mümkün mü ? site yöneticileri bu konuda bilgi verirlerse çok sevinirim.
  • bu tür birsey zaten var. özelikle LAPTOP ara göre bence. sadece yaygınlaşması lazım. ve USB ile bağlanan cihazlarda bu tür bir kablo pakete dahil edilmeli ya siz 1 tane alıp ana cihazı bunla bağlatıp +1 USB port sahibi olacaksınız.
  • Tren yapmışlar
  • Çok pratik ve kolaycı çözüm, tebrikler.
  • çok guzelde arka arkada 4-5 tane takınca pek hoş bi görüntü olmaz gibi geldi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: rsezer

DH sitesinin yorum yapanları filtreleyen bir özelliği var mı ? bazı kullanıcıları listeme eklesem, yazdıklarını hiç görmesem, böyle birşey mümkün mü ? site yöneticileri bu konuda bilgi verirlerse çok sevinirim.

Yorum yazan kişinin mesajındaki Blok butonuna tıklarsan görmezsin onun mesajlarını bir daha
    />

• Konuya tıklamadan önce başlığı görünce aklıma geldi , ama saçma olacağını düşünüp , böyle olmaz demiştim
  • beğendim

benim neden aklıma gelmediki acaba diyorum şuanda
  • Bu yaştan sonra USB'lere Trencilik mi oynatacağız læ Neymiş yeşil maviye mavi kırmızıya sonra hepsi tucuncuya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freut Mich -- 23 Mart 2010; 11:06:29 >
  • Mantıklı.. USB Dongle ler ve flashdisk lerede uygulanabilir. Hatta input ünitelerin alıcısına bile uygulanabilir. Standart olursa döne döne boş port aramayız.
  • Bu sadece fazla güç gereksinimi olmayan cihazlar ile kullanılabilir. Sonuçta bu şekilde tek usb portunun güç kapasitesine yüklenilmiş oluyor.
    Harici usb hub'ların çoğunun dışarıdan hub'ın portlarına ayrıca güç sağlayan kendi adaptörü vardır.
  • sonsuz,sınırsız bir USB olayı olarakmı anlamalıyız
  • quote:

Orijinalden alıntı: revenger11

Tren yapmışlar

doğru tesbit,trencilik ve USB renklere dikkat ( man-female )
  • quote:

Orijinalden alıntı: V.K.

resimlerden tam olarak birşey anlayamadım.nasıl çoğaltıyor acaba?

Ben resimleri bile göremedim. Sanırım Dh reklamlarını engelleyecem diye biraz coştum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucky.Luke

Bu yaştan sonra USB'lere Trencilik mi oynatacağız læ Neymiş yeşil maviye mavi kırmızıya sonra hepsi tucuncuya

Koptum ya süpersin.

• Güzel bir düşünce ama hala kutu gibi çoklayıcılar daha pratik gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulak Misafiri

Benim notebookta işe yaramaz bu. Çünkü sağında iki USB giriş yanyana. İkincisinin hemen yanında da kulaklık girişi var. Eğer bunu kullanırsam önünü kapatmış oluyor.

Çok da üretken bir fikir değilmiş.

en dıştaki girişe kabloyu ters tak o zaman
  • Çok şık ama hiç kullanışlı olduğunu zannetmiyorum deneyen varmıymış?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.