Şimdi Ara

USB Portları çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Samsung NP350E7C model laptopumda usb sorunu yaşamaktayım. Windows 10 işletim sistemi ile bir süredir sorunsuz kullanıyordum laptopu. Fakat "bahar temizliği" amacıyla, laptopa, windows ayarları üzerinden format attım(sıfırladım) Sıfırlama sorunsuz gerçekleşti. Sıfırlama sonrasında da gözle görülür bir sorun yaşamadım, taa ki usb portlara bişeyler bağlayıncaya kadar. Cihaz üzerinde 4 adet usb port bulunmakta. 2s[DHgram=]i USB 3.0 portu, diğer 2si ise USB 2.0 portu şeklinde. Fakat USB 3.0 portları sorunsuz çalışırken, diğer iki USB 2.0 portlarının çalışmadığının farkına vardım. USB dirverları ile ilgili bir eksiklik vs olabilir diye düşündüm. Aygıt yöneticisinden kaldırıp ekleyeyim dedim fakat kaldıracak birşey ( ünlem işaretli seri bağlantı yolu) bulamadım. Advanced Driver Updater programı ile eksik dirver varsa diye tarattım. USB ler ile ilgili bir kaç driver buldu ınları yüklettim fakat sonuç yine aynı. İki usb portu çalışmıyor. Ne öenrirsiniz bana?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 007jami -- 5 Mart 2016; 21:11:54 >

• arkadaşlar var mı önerisi olan?
  • Çipset sürücünüzü güncellediniz mi? Usb portları güney köprüsüne bağlıdır yazılım sorunu olduğu aşikar intelin sitesinde en güncelini kurun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.