Şimdi Ara

USB kulaklığın mikrofonunda geliştirmeler çıkmıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
2.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Normalde Realtek HD Audio'ya girildiğinde Gürültü Tutma, Eko İptali gibi seçenekler olur. Aynı şekilde ses simgesine sağ tıklayıp kayıt aygıtları'na tıkladığımızda gelen aygıtlardan mikrofonu seçip özelliklere bastığımızda" geliştirmeler" diye bir böüm vardır. Aynı ayarlar ordan da yapılabilir. Corsair H2100 7.1 Wireless USB kulaklık aldım. Mikrofonunun ses kalitesi çok çok güzel fakat dipses çok. Başta anlattığım ayarları yapmak için giriyorum fakat o ayarlar yok. Eğer normal mikrofon jack'ından bir mikrofon takarsam o seçenekler oluyor. Ama USB'den çıkmıyor o seçenekler. Realtek HD Audio'ya girdiğimde USB kulaklığı ve mikrofonu değil dahili mikrofon ve hoparlör etkinmiş gibi gösteriyor. Resmini ekledim. Realtek görmediğinden oluyor bu sorun sanırım. Çünkü ses aygıtlarında pcnin kendi hoparlörü ve mikrofonu için "denetleyici bilgisi: realtek" yazıyor kulaklıkta ve kulaklığın mikrofonunda ise kulaklığın kendi ismi yazıyor. Yani anladığım kadarıyla bu gürültü tutma yankı giderme gibi geliştirmeler Realtek'e ait. Kulaklıta'da kendi ses kartı ve driver'ları araya girdiği için o Realtek görmüyor. Kulaklığın kendi yazılımında da böyle özellikler yok. Ben bu aleti Realtek'e tanıtabilir miyim? Veya Realtek benzeri bir program yok mudur bu ayarları yapabileceğim? Önceki mikrofonlardan sonra bu mükemmel ötesi oldu fakat dipses bozuyor işi.. Önerisi olan var mı acaba?
     USB kulaklığın mikrofonunda geliştirmeler çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi protego -- 24 Şubat 2015; 1:02:36 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.