Şimdi Ara

USB KLAVYE YAPIMI YARDIM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR PİC 16F84 GİBİ Bİ İŞLEMCİYLE BUTONA BASILDIĞINDA BENİM BELİRLEYECEĞİM KARAKTERLERİ BİLGİSAYARA KLAVYE GİBİ YAZMASINI İSTİYORUM BUNUN İÇİN NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM BAZI SİTELERDE OYUN İÇİN YAPILMIŞ BASTIĞINDA 1888188... YAZAN Bİ DEVRE VAR BENDE ARKADAŞTAN ALDIM ÖDÜNÇ İÇİNİ AÇTIM BAKTIM Bİ 16F84 VAR, KRİSTAL BİDE PEDAL SİVİÇ BANA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ BASİC YAZIMINDA YENİYİM AMA PİC İN DATA SINI BİLİYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim.kut -- 13 Şubat 2009; 21:48:57 >

• PİC İLE PS2'YE BAĞLAYIP BİLGİSAYARDA WORD'E YAZI YAZDIRMAZMIYIM KLAVYENİN İÇİNİ SÖKTÜM 34 DAMARDAN İKİSİNİ KISA DEVRE EDİNCE İSTEDİĞİM HARFİ BULUYORUM AMA BANA BUNLARI OTOMATİK YAZACAK Bİ PİC VE BAĞLANTISI GEREKLİ VE KLAVYE DEVRESİNİ KULLANMADAN KLAVYE DEVRESİNİ BEN YAPMAK İSTİYORUM
  • koxp mu? yapıcan ben 4 sene önce atmelde yapmıştım o işi dediğin gibi klavyeyi söktüm işime yarayan tuşların yollarını roleye bağladım flip-flop devresiyle devamlı basmasını sağladım. ps2-usb çevirici kullanmıştım.
  • Arkadaşlar bana ulaşırmısınız lütfen

ulaşırsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.