Şimdi Ara

usb hatası yardım lütfen.kimse çözemiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
    1.hata= harici hardisci bilgisayara takıyorum oto.kullan geliyor dosyaları açıyorum bağlantı kopuyor,kendi kendine tekrar baglanıyor tekrar kopuyor.veri yüklüyemiyorum .
    2.hata= s4 ve lg2 tlf var onlarıda görmüyor hiç. bütün usb girişlerini denedim sonuç aynı
    haporlor,yazıcı kablosuz mause klavye.fan,flash bellek bunlar çalışıyor usb de.

not:hardisc ve telefonlar başka bilgisayarlarda sorunsuz çalışıyor.
    yardımlarınızı bekliyorum acil çözmem gereken bi konu arkadaşlar

• işletim sistemi windows 8 defalarca format attım xp kurdum denedim sonuç aynı
  • O halde Usb'de bir sorun olmalı.Başka pc üzerinde çalıştırmayı denediniz mi?
  • evet dedigim gibi başka bilgisayarlarda çalışıyor,lakin usblerde hata olsa yazıcı flash bellek vs onlarda çalışmaz dimi.
  • Hocam başka PC de çalışıyor demişsin aynı kabloyla mı denedin başka PC de? Benim s4 te aynı sorun vardı telefonu da pc yi de formatladım ama çözüm olmamıştı sorun kablodaymış kabloyu değiştirince sorun çözülmüştü bence başka bir kablo ile bir dene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • farklı kablolarla denedim ewet ustam .hard disc'inde kablosu sabit zaten diger bilgisayarlarda çalışıyor bunda kopukluk yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: jokeriz27

merhaba arkadaşlar yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
    1.hata= harici hardisci bilgisayara takıyorum oto.kullan geliyor dosyaları açıyorum bağlantı kopuyor,kendi kendine tekrar baglanıyor tekrar kopuyor.veri yüklüyemiyorum .
    2.hata= s4 ve lg2 tlf var onlarıda görmüyor hiç. bütün usb girişlerini denedim sonuç aynı
    haporlor,yazıcı kablosuz mause klavye.fan,flash bellek bunlar çalışıyor usb de.

not:hardisc ve telefonlar başka bilgisayarlarda sorunsuz çalışıyor.
    yardımlarınızı bekliyorum acil çözmem gereken bi konu arkadaşlar

aygıt yöneticisinden usb sürücülerini kaldır ve tekrar kur, belki düzelebilir.
  • malesef o da çözüm olmadı sorun dewam ediyuor:S
  • işletim sistemini win7 yaptım.sorun dewam ediyor:S
  • arkadaşlar acil durum yaw lütfen yardım edin bilgisayardan verileri almam lazım alamıyorum bu yüzden
  • dostum sana cevap yazan arkadaşa cevap vermişsin, demişsinki USB de sorun olsa mause ve yazıcı da çalışmaz. işte bilgisayar böyle bir cihaz değil. sana bu işin teknik kısmını uzun uzadıya anlatsam yarım saat yazmalıyım o yüzden sen orayı burayı karıştırma hiç, senin anakartının üzerindeki USB çip'in arızalı öncelikle bunu kabullen. USB denetleyicileri bir mause ile harici harddiski aynı yöntemler ile çalıştırmıyor veya bir klavye ile bir telefonu. masaüstü bilgisayar anakartlarında USB denetleyicilerini değiştirme imkanın bulunuyor. eğer çevrende bunu yapabilecek bilgisayarcı bulamazsan ve anakartının garantisi de bitmişse, PCI-Ex 1x USB kart la veya PCI slotuna uyumlu bir USB kart al, klavye maus gibi şeyleri bilgisayarın mevcut arızalı USB slotlarına tak ve yeni aldığın USB kartının girişlerine de telefon, harici disk vesaire şeyleri tak ve kurtul.
  • kazuya7 kullanıcısına yanıt
    hocam ben deneme yanılma yöntemiyle düşündüm biraz lg g2 tlfnu görüyor ama s4 tlfnu görmüyor,flash bellek görüyor ama harici hardici görmüyor görse bile kopukluk yapıyor(bağlanıp tekrar düşüyor devamlı)onun için araştırma içine girdim.saolasın cevap verdin usb kartlardan bilgim yoktu şu an onu araştırıyorumn alıp deniycem ve olumlu olumsuz bilgileri paylaşacağım.yardımınız için tekrar teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.