Şimdi Ara

USB'den Yazılım Atmaya Çalışdım Şuanda Telefonum Açılmıyor !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Elimde LG P760 marka bir cep telefonum var.Telefonum sabahleyin ana ekran dondu diyerek hata raporu veriyordu ve bende restart attım ve telefon açılış ekranında lg logusu geliyor ancak açılmıyordu daha sonra ise usb ile pc ye bağlayarak lg mobile support tool programı ile tekrar formatlamaya kalktım daha öncede benzer bir vakada aynı yöntem ile telefonu kurtarmıştım.Sabahtan başlattım programı dosyaları indirme aşaması geçti daha sonra yükleme aşamasında hata verip program yeniden deneyiniz uyarısı verdi.Bende bir kez daha başlattım programı ve okula gittim geldiğimde program yine aynı hatayı vermişti ve telefon kapalı durumda idi.Şuan hiçbir şekilde telefon açılmıyor hiç tepki vermiyor ışığı falanda yanmıyor.Anakartın yanmış olmasından korkuyorum sizce sorun nedir anlayan arkadaşlar acil yardım edebilirlermi lütfen şu aralar telefona baya bir ihtiyacım var...

Not: telefonlardan çok iyi anlamam ama hiç de anlamıyor değilim yinede cümleleri biraz açıklayıcı kurarsanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler...

• Bir de ben anakarttan şüpheleniyorum acaba anakart yandıysa değiştirsem en ucuz kaça olur veya anakart tamiri olurmu.300-500 lira gibi bir fiyat tutarsa sizce napmalıyım bu haliyle satayımmı yoksa yaptıryımmı bu konularda da biraz yardımcı olursanız sevinirim şimididen teşkkürler.
  • Ankart yanmaz büyük ihtimal,cihaz suan susmuş durumda,öyle bekliyor jtag ile kurtarılır büyük ihtimal.
  • dehşet.35 D kullanıcısına yanıt
    Nasıl Yapacağımı anlatabilirmisiniz bir çok yol denedim ama başarısız oldum lg support mobile tool ile denedim ama yükleme sırasında program hata verip kapanıyor.Başka bir yol önerebilirmisiniz.
     USB'den Yazılım Atmaya Çalışdım Şuanda Telefonum Açılmıyor !!!
    peki jtag yaptırırsam tahminin telefoncular kaç tl isterler
  • Telefonun modeli ne? P760 değil, modeli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FantomİçinF kullanıcısına yanıt
    LG P760 Optimus L9 4 GB
  • Hiçbir şekilde pc görmuyormu cihazı ? batarya söküp,tuslarla deneyip vs.
    Yukarıda uyarı resmini verdim ve uyarıyı yazmıştım pc görüyor ama pcden rom yüklemesi yapamıyorum hata veriyor.Dediğiniz yöntemi de denedim o şekilde hiç tepkime vermiyor zaten.Power tuşu ile normal şekilde başlatmaya kalktığımda ise telefonu ekrana tek gelen şey açılış ekranındaki LG logosu ve o ekranda takılıp kalıyor başka da bir şey olmuyor.
  • PM atın,yapmaya çalısırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dehşet.35 -- 28 Kasım 2015; 14:22:29 >
  • bayramcontay kullanıcısına yanıt
    PM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dehşet.35 -- 28 Kasım 2015; 14:21:32 >
  • Yardımlarınız için teşekkürler dehşet.35 ama başka Yardım edecek var mı arkadaşlar tam olarak bir çözüm yolu bulamadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.