Şimdi Ara

USB Aygıtı Tanınmadı Hatası-Lütfen Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar forumda buna benzer bir konuya rastlamıstım ama işime yaramadı. Bircok siteyi arastırdım sorunumla birebir örtüsen cevaaplar var fakat bunlar da sorunumu cözmede işe yaramadı. PC'me 16GB Kingston Flash bellek taktıgımda bu hatayı alıyorum portlarda sorun oldugunu sanmıyorum cünkü;kablosuz maus kullanıyorum ve bir sorun her portta calısmakta. hatayı dün öğleden sonra bir anda almaya basladım. Acaba Win7'de gelen bir güncelleme mi buna sebep oldu onu anlayamadım. Öyleyse bile hangi güncellemyi silmem gerektigini nasıl anlayacagım? Bircok yol denedim. En son flası taktıgımda usb sürücüsü yükleniyor diyor ve sonra yüklenemedi diye malum hatayı veriyor...Hata Resimleri Asagıdadır...

PC'm Toshiba A500-19W'dir.Özelliklerine Buradan bakabilirsiniz...

USB Deview Sonucu:

Yardımcı olacak arkadaslara simdiden tesekkür ediyorum...

• bir bilen yok mu?
  • Biostan USB controlleri 2.0 degiştir tekrar dene belki düzelir farklı bilgisayarda çalışıyormu peki
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdurrahmanz

Biostan USB controlleri 2.0 degiştir tekrar dene belki düzelir farklı bilgisayarda çalışıyormu peki

evde 2 tane daha laptop var onlara da taktım flashı calısıyor.zaten 2-3 ay anca alalı...

o ayarları zaten yapmıstım ama biostan bakmamıstım. Biosa dediginiz gibi girdim ama ben de ki USB controlleri diye bir secenek yok orda. USB sleep and change var o da disable işaretliydi bir de Legacy USB sport var o enableydi disable yaptım degisen bişey yok. Ayrıca bende biosa DEL'e bastıgımda giremedim F2 ile girebildim...

yardımcı oldugunuz için tesekkür ederim ayrıcaısı
  • usb hub kullanıyor musun

format at attıktan sonra pc nin tüm yeni driverlerini yükle güncellemeyi sonra yap driverlari yüklemeden bir tak flash açılacak mı açılırsa tek tek driverleri yükle her yükledikten sonra flash tak açılıyor mu belki driverlerden birin de çakışma yapar çünkü bizde de var 16 gb ve aynı hatayı veriyor daha doğrusu 16 gb flash lar iyi değil sorunlu çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: erman2106

usb hub kullanıyor musun

format at attıktan sonra pc nin tüm yeni driverlerini yükle güncellemeyi sonra yap driverlari yüklemeden bir tak flash açılacak mı açılırsa tek tek driverleri yükle her yükledikten sonra flash tak açılıyor mu belki driverlerden birin de çakışma yapar çünkü bizde de var 16 gb ve aynı hatayı veriyor daha doğrusu 16 gb flash lar iyi değil sorunlu çıkıyor

evet sanırım format atmak tek care gibi gözüküyor o kadar program oyun vs yüklüydü hepsi gidecek işin yoksa tek tek ugras yüklemeyle ama sonuc bu yapacak bişey yok...

ilgin için tskler yöntemlerini uygulayıp yazacagım buraya
  • rica ederim sorun çözülsün yeter kolay gelsin sonuç ne olacak yaz
  • format attım sorun hala devam ediyor. garantisi de az kaldı sanırım 1 ay. yollayacagım galiba
  • Bence servise gönder
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.