Şimdi Ara

USB Aygıt Tanınamıyor......

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayarıma taktığım nerdeyse bütün USB aygıtlar tanınamıyor.yazan şu Bu bilgisayar bağlı USB aygıtlardan biri çalışmadığından Windows bu aygıtı tanıyamıyor anlayamdım hep böyle yazıyor yardım ediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

• Aynı sorunu benim ana kartın üzerinde ki firewire (IEEE 1394) girişide yapıyor. kameramı taktığımda aynı hatayı veriyor.
  • Benim USB girişlerinin hepside aynı hatayı veriyo.USB 2.0 Driver yüklü değilmiş onu yükledim USB Kök Hub falan buldu takıyorum yine aynı.
  • Bu nasıl bir problemdirki çözüm bulunamıyor...Okaar site o kadar forum gezmeme rağmen açık ve net şekilde bir çözüm bulamadım:(

Kendi tak kullan aygıtlarımı (Örn kulaklık mouse flashdisk vs vs) Kasanın arkasında taktıgımda calısmasına karsın,kasanın ön usb panelıne taktıgımda aygıt tanınmıyor iletisini alıyorum.
  • Anakart Modeli Markası Ney

Birde Xpsp2 Kullanmıyorsanız
    Anakart Usb Driver Güncelleyin
    Birde Biostan Usb Ayarlarına Göz Atın
    On Panel Usb Girişleri Genelde Anakartın Üzerinde ya Yanlıs Takıldıgından Yada Cihaza Güç Yetiremediginden Kaynaklarnır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatih_hardware

bilgisayarıma taktığım nerdeyse bütün USB aygıtlar tanınamıyor.yazan şu Bu bilgisayar bağlı USB aygıtlardan biri çalışmadığından Windows bu aygıtı tanıyamıyor anlayamdım hep böyle yazıyor yardım ediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

butun usb portlarini denedin mi ?
    anakartin cd'sinden usb driverler kurulu mu ?
    anakartin guncel chipset surucusunu yukle
    kasa ici usb baglantilari dogru mu ?
    yine olmazsa bios update dene
    dusuk bi ihtimal olsa da psu ile ilgili sorun olabilir.
    taktigin cihazlar nedir hep aYni usb kablosunu mu kullaniyorsun ? farkli kablo ile dene..

simdilik aklima gelenler bunlar...

• quote:

Orjinalden alıntı: FATAL ¦ ERROR

Anakart Modeli Markası Ney

Birde Xpsp2 Kullanmıyorsanız
    Anakart Usb Driver Güncelleyin
    Birde Biostan Usb Ayarlarına Göz Atın
    On Panel Usb Girişleri Genelde Anakartın Üzerinde ya Yanlıs Takıldıgından Yada Cihaza Güç Yetiremediginden Kaynaklarnır.

simdi de sen once davranmisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: LoST_PaTRoL®

quote:

Orjinalden alıntı: fatih_hardware

bilgisayarıma taktığım nerdeyse bütün USB aygıtlar tanınamıyor.yazan şu Bu bilgisayar bağlı USB aygıtlardan biri çalışmadığından Windows bu aygıtı tanıyamıyor anlayamdım hep böyle yazıyor yardım ediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

butun usb portlarini denedin mi ?
    anakartin cd'sinden usb driverler kurulu mu ?
    anakartin guncel chipset surucusunu yukle
    kasa ici usb baglantilari dogru mu ?
    yine olmazsa bios update dene
    dusuk bi ihtimal olsa da psu ile ilgili sorun olabilir.
    taktigin cihazlar nedir hep aYni usb kablosunu mu kullaniyorsun ? farkli kablo ile dene..

simdilik aklima gelenler bunlar...

dediklerinin hepsini denedim kardeş ama aynı valla anakartı garantiye gönderdim bakalım

• quote:

Orjinalden alıntı: LoST_PaTRoL®

simdi de sen once davranmisin

öyle oldu busefer
    @ fatih_hardware
    anakart markası ney onu bi soyle yaw
    sonra kullandıgın cihazlar nelere onlarıda bi yaz
    power kaç watt biraz ayrıntı ver ayrıca biostan ayarlara bi göz at guncelle yap bişiler yapacak cok seyvar jumper ayarlarına bak bi bak yani herseye

olmassada bi servise götür danış

• bende usbye hiç birşey takmamama rağmen bu hatayı sürekli veriyor ve ikidebir pc ötüyor çok sinir bozucu birşey ne yapmam gerek bilgisi olan varmı acaba
  • up la up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.