Şimdi Ara

US PSN VE TR PSN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncellikle Selamın Aleyküm iyi forumlar türkiyede ps oyuncularının %95 i us psn i tercih ediyor çok ucuz diye bugün bir us psn hesabı açıp fiyatlara baktım ve şok oldum türk psn de 1 aylık plus üyelik 20 tl iken us psn de 9.99 dolar yani 30 lira civarı birşey buna nasıl ucuz dersiniz anlamıyorum arkadaşlar herhalde türk lirası ödemeden direk dolarla diye mi ucuza dedi eğer öyle dedilerse kabul.Mağlum 1 dolar 3 tl keşke 1 dolar 1 tl olsaydıda böyle tartışmalara yol açılmasaydı.

• şimdi normal bir aaa oyun 60 dolar=180 tl
    Türkiye psnde 260 tl.

Ayrıca forum genelde Türkçe oyunlar için rus psn; Türkçe olmayanlar için endonezya psn kullanıyor; endo hem daha ucuz hem de bizim kartlar (enpara vs) geçiyor
  • orası öyle fakat ben plus üyelik de tr psn daha ucuz bence birde rus psn ve endo psn nin dil sorunu var türkçe değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kavara1

orası öyle fakat ben plus üyelik de tr psn daha ucuz bence birde rus psn ve endo psn nin dil sorunu var türkçe değil.

Forumda Us Psn'den genelde oyun alınıyor hocam.

Plus için Endonezya ve TR psn tercih ediliyor.

Oyun için de insanlar aradıkları oyun nerede ucuzsa genelde orayı tercih ediyor. Artık hangi psn denk gelirse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 27 Ocak 2016; 20:28:30 >
  • hocam peki şu rus psn ve endonezya psn hesabı açıp oyun alacağım peki oyunlar rusça ve endonezya dilindemi olur yani dil sıkıntısı olur mu menü felan ?
  • kavara1 kullanıcısına yanıt
    Her iki psn den aldınız oyunları ingilizce olarak oynayabilirsiniz. Eğer ki oyunda Türkçe dil desteği var ise rus psn den aldınız oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Fakat endonezya psn den aldıgınız oyunu türkçe olarak oynayamazsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhn09

Her iki psn den aldınız oyunları ingilizce olarak oynayabilirsiniz. Eğer ki oyunda Türkçe dil desteği var ise rus psn den aldınız oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Fakat endonezya psn den aldıgınız oyunu türkçe olarak oynayamazsınız.

hocam rus ve endonezya store'sinin dili çok karışık rusça anlamıyorum fiyatları felan .
  • kavara1 kullanıcısına yanıt
    Hocam rus öyle olabilir ama endonezya psn ingilizce olması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.