Şimdi Ara

upgrade ya da yeni

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ilerde upgrade ederim diye 4 yıl önce apu bir sistem toplamıştım fakat hiç elimi sürme imkanım olmadı. ki şu ana kadar iyi bile getirdi fakat artık yeni çıkan oyunların yanına bile yaklaşamamaya başladım. sizce bu sistem upgrade edilebilir mi yoksa yeni bir toplamayı mı tavsiye edersiniz?

tavsiyelerinizi bekliyorum.

anakart: MSI A68HM-E33 V2
    işlemci:AMD A10-7870K
    bellek: Kingston HyperX KHX2400C11D3/4GX (8gb)
    kasa: Aerocool GT Black Edition 500W

• hocam eğer bütçen kısıtlıysa itopyada 3bin liraya toplanmış sistem ancak yükseltme istiyorsın çok bir bilgim yok amd chipsetlerde ve açıkcası yükseltme olsa dahi 1 1 yıl sonra sıkıntı yaşatabilir.
  • Şimdilik RX 570/580 alıp yeni bir sistem kurana kadar idare edebilirsiniz.
  • hocam düzgün bir upgrade için anakart , işlemci ,ram komple değişmeli . Bu kadar bütçeniz yoksa , uygun yollu bir ekran kartı alıp bir süre daha idare edilebilir . ancak komple upgrade istiyorsanız , bütçenizi belirtin yardımcı olalım
  • Şu an kullandığın sisteme yatırım yapman hata olur. Bu üçlüyü alarak sistemi yenilmeye başlayabilirsin.

upgrade ya da yeni
  • çok teşekkür ederim arkadaşlar 3 aşağı 5 yukarı aldım cevabımı.
  • Bence sistemin upgrade’e uygun.

Sen godavar 7870k kullanıyorsun. R5 240 yada R5 250 ekran kartı ile bu apu crossfire çalışabiliyor, r5 240 250 lira civarına bulunuyor, cf yaparak oyunlarda fps’ini ikiye katlayabilirsin.

Biraz daha bütçe ile direk 2.el bir 750ti, 1050, 1050ti hatta 1650 takarak psu derdi olmaksızın fps i 4-5 e katlayabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.