Şimdi Ara

Unutulmayan Sevgili </3 (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
418
Cevap
17
Favori
13.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: WHISPERZ-

Çok güzel söz.. Aynen öyle. insanlar neler kaybediyor hayatta.. kaç yıllık evlilikler bitiyor.. sevdiklerini kaybediyor..

Şükredip "güzel birşey yaşadım oldu ve bitti. " Demek lazım.

@
    Kaybedenler Klübü

Kesinlikle dostum. Ama bizde bilirsin bi abartma var sadece ben yaşıyorum. Şu yaşadıklarıma bak gibi şeyler için
    Ya bazıları cidden içmek için bahane arıyor veya ilgi bekliyor. Oysa hayatta güzel olduğu kadar kötü şeyde oluyor malesef. Ders çıkarmak ve tecrübe edinmek lazım ama yok. Ama en azından bilincinde olan az da olsa siz bilincindesiniz veya görüp de "hee evet ya" diyen de olmuştur. DreeM.D bu duruma gülümseyebiliyor bile ne güzel gerçekten

• Bi kere bitiririm demekle bitseydi samanlık seyran olurdu.ama öle değil işte seviyosan yine seveceksin ama olmayacağına inandıracaksın kendini.öle sevmiyorum ben diyip kendini kandırırsan bi b*k bitirmiş olmazsın.arada rüyama giriyor sabah biraz düşünüyorum sonra puff yok olup gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wntd1903

Bi kere bitiririm demekle bitseydi samanlık seyran olurdu.ama öle değil işte seviyosan yine seveceksin ama olmayacağına inandıracaksın kendini.öle sevmiyorum ben diyip kendini kandırırsan bi b*k bitirmiş olmazsın.arada rüyama giriyor sabah biraz düşünüyorum sonra puff yok olup gidiyor.

neticede ne oluyor dostum? İşte onsuzluğa alışıp o hala varmış gibi yaşamak. Zor bir durum gerçekten anlatsan da olmaz yaşamak lazım ki yaşıyoruz da...
  • Abi..Bir erkeğin hayalindeki bir kıza sahiptim..Ama ben salaktım işte daha ötesi aşıktım abi..Kız uzaktan akrabımz olurdu köylümz olurdu..Tam evlencğm ailelern yabancı olmadğı bir kızdı..O kasımpaşada ben kartladaydm..şaun 22 yaşındayım tam 7 sene konuştuk..Kimi zaman ayrldk aylarca konşmadk görüşmdk ama en son konuştğmzla ilk görüşmemz arasında 7 sene vardı..Ve ben kesin evlenrz diyordm..Ama abi ben bu kızı çok aldattım..Hep nasılsa barışıyorz naslsa evlenicez rahatlğyla takıldım durdm..Ama asıl salaklığm şu..Yanında yıllarca arkadaş gibi takıldım..Sevgiliydk ama elini tutarken ellerm titrerdi abi insan sevdiğine sarılmazmı öpmezmi ya..En son geçen sene idi görüştük tekrar başladk artık dedik büyüdük tmamdır..Anneside kabllenmşti bu metin seni kesin alır gibisinden..İlk defa rahattım elele alışveriş yaptık yol ortasında sıkıca sarıldm..(bunlar onla yaşadğm en özel şeyler az ve öz..)Belkide bu yüzden unutamıyorm..Abi düşünsene kızla liseye başlamadan çocukken tanışıyorsn..Öyle böyle ite kaka ayrıla barışa en son sevgili oldğnda 21 yaşındasın..7 seneye rağmn aynı hatta daha çok seviyorsn..Onun üniversitede son senesiydi..Ve en son mesajlştğmzda hayatnda birisi vardı üni bitince onu isteyeceklerdi..O gün bugundr facebook vs hiç göremedm..Numarası halen aynı gerçi..En güzeli 7 yıl boyunca birkere birbirmize salak aptal gibi bile sözler sarfetmedk..Keşke gerçktn son bir şans verse son dese direk gitsek istesek..Deliricem yaa senelerce onunla evleneceğimi düşündm..Şimdi onu başkası isteyecek..Benim bakmaya kıyamadğm kızdı..Yemin ediyorm yanyana otururduk öylece salak gibi izlerdm onu baktğmı anlaynca kafamı çevirirdim..Sanki erkek o kız bendm..Çok özeldi..Ya ilk milkshakemidir nedir onunla içtim ben :) Kafama edim yaa bir face şifremi vermedm adam gibi ilgilenmdm hep araya kızlar soktum..Şeytan diyor git evinin oraya gözünle gör ne yapıyor ne ediyor...Son kez çek konuşş..Ama dilimin düğümlenmsnden korkuyorm..Gerçi o hep anlardı beni :) Dün babasını faceden ekledim..Babasının adıda meti bu arada :) bir tane fotoğrafını gördm beğenmeye açık değildi öyle kamil gibi baktım..Hep aynı ya hiç büyümemiş hep şirin tatlı..Yemin ediyorm çıldırıcam ya tam okulumz bitmş askerlk gelmş tam herşeye yaklaşmşken olacak işmi..Yıllarca ayrıldk barıştık..Şimdi ne olduda böyle kaldım..Ahh herkesin kendine ait yaraları var..Allah herkesi sevdiğine kavuştrsun..İnş birgün yen barışırım onunla evlenirm bu yazdıklarımı okutur güleriz onunla..Hayrlı geceler acil şifalar herkese

• baba en kötüsüde yakın arkadaşa aşık olmak bea :(
  • Allah'a şükür öyle bir derdim yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreeM.D

Bana böyle olaylarla gelin işte :D

Hocam yazdıklarınızı okuduktan sonra aklıma direkt bir film geldi. '500 Days of Summer'. Bahsettiğin kız filmdekiyle birebir olabilir. İzlemediysen kesinlikle tavsiye ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende anlaticamm :))

• " artık yok keşke ilkokul mezunu olaydımda param evim arabam olsaydı" ben anlamadım anaokulu mezunu musun ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kherp

aşık olduğum tek sevgilim beni aldattı. 2 ay oldu şoktan ne resimlerimizi ne numarasını silebildim. 2aydır telefonumun galerisine giremedim en kötü yanı da kıza hala aşığım hala düşünüyorum mesaj atsa muhtemelen yumuşar ona geri dönerim.

Beni de bıraktı gitti benimkisi. Tam benim değildi ama birbirimize sözler vermiştik. O unuttu sözlerini. İçimden ne kadar onu sevmiyorum, ondan nefret ediyorum desem de bi fotoğrafını görsem içim hüzün doluyor. Arada akşamları evinin önünden geçerim, yürüdüğümüz yollarda yürürüm gözlerim dolar o esnada. Çok seviyorum çok.

www.youtube.com/watch?v=xtLxFsMeHYk

• Uzaktan seviyorum seni
    Kokunu alamadan,
    Boynuna sarılamadan
    Yüzüne dokunamadan
    Sadece seviyorum

Öyle uzaktan seviyorum seni
    Elini tutmadan
    Yüreğine dokunmadan
    Gözlerinde dalıp dalıp gitmeden
    Şu üç günlük sevdalara inat
    Serserice değil adam gibi seviyorum
    Yanaklarına sızan iki damla yaşını silmeden
    En çılgın kahkahalarına ortak olmadan
    En sevdiğin şarkıyı beraber mırıldanmadan
    Kırmadan
    Dökmeden
    Parçalamadan
    Üzmeden
    Ağlatmadan uzaktan seviyorum
    Öyle uzaktan seviyorum seni;
    Sana söylemek istediğim her kelimeyi
    Dilimde parçalayarak seviyorum
    Damla damla dökülürken kelimelerim
    Masum beyaz bir kağıtta seviyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: torolla

Gitme dedim , Bi şans daha ver dedim , benim de hatalarım oldu kabul ediyorum herşey daha güzel olucak dedim ama gitti.Artık sana karşı bişey hissetmiyorum dedi birde.Oysaki daha 20 gün önce beraber uyumuştuk , sımsıkı sarılarak birbirimize.Napıcağımı bilemedim.Büyük bi boşluk...Yemek yiyemedim , zayıfladım ,sürekli düşündüm noldu birdenbire diye.Son kez şansımı denemeye karar verdim ,son kez karşısına çıkıcaktım , bana olan sinirinden söyledi bunları dedim kendi kendime.Çıktım karşısına ,beni görünce gözünün içi gülen kız yok artık, tebessüm bile etmiyo.Anlamsız bir şekilde o an hissettim herşeyi.O an Benim lan Ben Ben diye bağırmak geldi içimden.Daha kötü oldum sonra.Dedim s.tret sadece zamanla unutucaksın.Ama aklımdan çıkaramıyorum.Daha 2 gün önce gece sırf aklıma gelmesin diye 3 saat boyunca hüzünlü şarkı dinlemedim , güzel şeyler düşündüm falan.Sonra lavaboya gidiyim dedim.Aynanın karşısında elimi yıkarken kafamı kaldırdım ve omzumda bıraktığı tırnak izini gördüm.Yaparken de iz bırakayım da beni hiç unutma demişti.O an öyle kaldım ağladım, olduğum yere oturdum..Zor şey unutmak çok sevdiysen bir de.

Arkadaşlar maalesef bunu unutmanın tek yolu başka kızlarla vakit geçirmek.Her ne kadar kendimize yakıştıramasakta olay bu.

Senin dediklerini bende dedim hocam. Ama ikna edemedim gitti işte . 1 hafta sonra da yeni birini bulmuş ama onunla 2 gün bile sürmemiş. Şimdi ise yine birini bulmuş. Bu iki günden fazla sürdü. Bana onca yaptığı şeyden sonra bile ona halen deliler gibi aşığım unutmak da istemiyorum nedense çünkü içimde hep geri dönecek hissi var. Onunla o kadar güzeldik ki. Ben kendimi başka kızlarla düşünemedim onu tanıdıktan sonra. Ama elimde ne var şu an

• Burada herkes baskasiyla yapamam edemem demiste herkes sevdiginin yerine bi baskasini koyama kabulllenemez taki baska biri hayatina girene ona alisana kadar ornek belki benim severek ayrildigim sevgilim yarin baska biriyle cikmak isteyecek ama hoslandigi adaminda gonul yarasi var baskasiyla yapamam diyecek onu reddecek halbuki bilmez belkide onu daha mutlu edecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

Abi..Bir erkeğin hayalindeki bir kıza sahiptim..Ama ben salaktım işte daha ötesi aşıktım abi..Kız uzaktan akrabımz olurdu köylümz olurdu..Tam evlencğm ailelern yabancı olmadğı bir kızdı..O kasımpaşada ben kartladaydm..şaun 22 yaşındayım tam 7 sene konuştuk..Kimi zaman ayrldk aylarca konşmadk görüşmdk ama en son konuştğmzla ilk görüşmemz arasında 7 sene vardı..Ve ben kesin evlenrz diyordm..Ama abi ben bu kızı çok aldattım..Hep nasılsa barışıyorz naslsa evlenicez rahatlğyla takıldım durdm..Ama asıl salaklığm şu..Yanında yıllarca arkadaş gibi takıldım..Sevgiliydk ama elini tutarken ellerm titrerdi abi insan sevdiğine sarılmazmı öpmezmi ya..En son geçen sene idi görüştük tekrar başladk artık dedik büyüdük tmamdır..Anneside kabllenmşti bu metin seni kesin alır gibisinden..İlk defa rahattım elele alışveriş yaptık yol ortasında sıkıca sarıldm..(bunlar onla yaşadğm en özel şeyler az ve öz..)Belkide bu yüzden unutamıyorm..Abi düşünsene kızla liseye başlamadan çocukken tanışıyorsn..Öyle böyle ite kaka ayrıla barışa en son sevgili oldğnda 21 yaşındasın..7 seneye rağmn aynı hatta daha çok seviyorsn..Onun üniversitede son senesiydi..Ve en son mesajlştğmzda hayatnda birisi vardı üni bitince onu isteyeceklerdi..O gün bugundr facebook vs hiç göremedm..Numarası halen aynı gerçi..En güzeli 7 yıl boyunca birkere birbirmize salak aptal gibi bile sözler sarfetmedk..Keşke gerçktn son bir şans verse son dese direk gitsek istesek..Deliricem yaa senelerce onunla evleneceğimi düşündm..Şimdi onu başkası isteyecek..Benim bakmaya kıyamadğm kızdı..Yemin ediyorm yanyana otururduk öylece salak gibi izlerdm onu baktğmı anlaynca kafamı çevirirdim..Sanki erkek o kız bendm..Çok özeldi..Ya ilk milkshakemidir nedir onunla içtim ben :) Kafama edim yaa bir face şifremi vermedm adam gibi ilgilenmdm hep araya kızlar soktum..Şeytan diyor git evinin oraya gözünle gör ne yapıyor ne ediyor...Son kez çek konuşş..Ama dilimin düğümlenmsnden korkuyorm..Gerçi o hep anlardı beni :) Dün babasını faceden ekledim..Babasının adıda meti bu arada :) bir tane fotoğrafını gördm beğenmeye açık değildi öyle kamil gibi baktım..Hep aynı ya hiç büyümemiş hep şirin tatlı..Yemin ediyorm çıldırıcam ya tam okulumz bitmş askerlk gelmş tam herşeye yaklaşmşken olacak işmi..Yıllarca ayrıldk barıştık..Şimdi ne olduda böyle kaldım..Ahh herkesin kendine ait yaraları var..Allah herkesi sevdiğine kavuştrsun..İnş birgün yen barışırım onunla evlenirm bu yazdıklarımı okutur güleriz onunla..Hayrlı geceler acil şifalar herkese

Dostum inanılmaz hikaye. Baştan sona okudum yalnız son sevgili olup evlenmeyi düşündüğünüz de nie ayrıldınız anlamadım. Ama sana şunu derim 7 sene diyorsun dile kolay. Bence o da hala seni seviyordur defalarca barıştığına göre. Herşey bitmemişken iş işten geçmemişken git konuş. Belki ilerde bunu yapmadığın için kendine çok kızacaksın. Git konuş bilader git KONUŞ!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: KyuuJuu

Uzaktan seviyorum seni
    Kokunu alamadan,
    Boynuna sarılamadan
    Yüzüne dokunamadan
    Sadece seviyorum

Elini tutmadan
    Yüreğine dokunmadan
    Kırmadan
    Dökmeden
    Parçalamadan
    Üzmeden

Öyle severiz işte sadece öyle severiz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaybedenler Klübü

quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

Abi..Bir erkeğin hayalindeki bir kıza sahiptim..Ama ben salaktım işte daha ötesi aşıktım abi..Kız uzaktan akrabımz olurdu köylümz olurdu..Tam evlencğm ailelern yabancı olmadğı bir kızdı..O kasımpaşada ben kartladaydm..şaun 22 yaşındayım tam 7 sene konuştuk..Kimi zaman ayrldk aylarca konşmadk görüşmdk ama en son konuştğmzla ilk görüşmemz arasında 7 sene vardı..Ve ben kesin evlenrz diyordm..Ama abi ben bu kızı çok aldattım..Hep nasılsa barışıyorz naslsa evlenicez rahatlğyla takıldım durdm..Ama asıl salaklığm şu..Yanında yıllarca arkadaş gibi takıldım..Sevgiliydk ama elini tutarken ellerm titrerdi abi insan sevdiğine sarılmazmı öpmezmi ya..En son geçen sene idi görüştük tekrar başladk artık dedik büyüdük tmamdır..Anneside kabllenmşti bu metin seni kesin alır gibisinden..İlk defa rahattım elele alışveriş yaptık yol ortasında sıkıca sarıldm..(bunlar onla yaşadğm en özel şeyler az ve öz..)Belkide bu yüzden unutamıyorm..Abi düşünsene kızla liseye başlamadan çocukken tanışıyorsn..Öyle böyle ite kaka ayrıla barışa en son sevgili oldğnda 21 yaşındasın..7 seneye rağmn aynı hatta daha çok seviyorsn..Onun üniversitede son senesiydi..Ve en son mesajlştğmzda hayatnda birisi vardı üni bitince onu isteyeceklerdi..O gün bugundr facebook vs hiç göremedm..Numarası halen aynı gerçi..En güzeli 7 yıl boyunca birkere birbirmize salak aptal gibi bile sözler sarfetmedk..Keşke gerçktn son bir şans verse son dese direk gitsek istesek..Deliricem yaa senelerce onunla evleneceğimi düşündm..Şimdi onu başkası isteyecek..Benim bakmaya kıyamadğm kızdı..Yemin ediyorm yanyana otururduk öylece salak gibi izlerdm onu baktğmı anlaynca kafamı çevirirdim..Sanki erkek o kız bendm..Çok özeldi..Ya ilk milkshakemidir nedir onunla içtim ben :) Kafama edim yaa bir face şifremi vermedm adam gibi ilgilenmdm hep araya kızlar soktum..Şeytan diyor git evinin oraya gözünle gör ne yapıyor ne ediyor...Son kez çek konuşş..Ama dilimin düğümlenmsnden korkuyorm..Gerçi o hep anlardı beni :) Dün babasını faceden ekledim..Babasının adıda meti bu arada :) bir tane fotoğrafını gördm beğenmeye açık değildi öyle kamil gibi baktım..Hep aynı ya hiç büyümemiş hep şirin tatlı..Yemin ediyorm çıldırıcam ya tam okulumz bitmş askerlk gelmş tam herşeye yaklaşmşken olacak işmi..Yıllarca ayrıldk barıştık..Şimdi ne olduda böyle kaldım..Ahh herkesin kendine ait yaraları var..Allah herkesi sevdiğine kavuştrsun..İnş birgün yen barışırım onunla evlenirm bu yazdıklarımı okutur güleriz onunla..Hayrlı geceler acil şifalar herkese

Dostum inanılmaz hikaye. Baştan sona okudum yalnız son sevgili olup evlenmeyi düşündüğünüz de nie ayrıldınız anlamadım. Ama sana şunu derim 7 sene diyorsun dile kolay. Bence o da hala seni seviyordur defalarca barıştığına göre. Herşey bitmemişken iş işten geçmemişken git konuş. Belki ilerde bunu yapmadığın için kendine çok kızacaksın. Git konuş bilader git KONUŞ!!!

Eyvallah hocam..Hocam en son yine benim kamillklerimden ayrıldk..Yani çocukça şeyler..Ne bilim o atmadı ye mesaj atmamalar aramamalr sevdiğini aşkını belli etmemelr vs vs..Hep ayrılsakta barışırzn verdiği rahatlktan oldu kızda bıktı en sonunda..Ama nebilim unutmş olamaz ya..Bir insan orta okul bittiğinde daha çockken konşmaya başladığını 21 yaşında halen devam ettiği kişiyi unutmamalı herhalde..Kız defalrca kez yüzük takalm dedi hep naz niyaz ettim..Valla gidip konuşucam zaten içim içimi yiyor hergün..Eğer evlenemezsm onunla ömür boyu pişmanlğını taşırm kesn..Hayırlısı hakkımızda ama dediğin gibi zaten kaybetcek birşey yok konuşmalı insan

• quote:

Orijinalden alıntı: KyuuJuu

Uzaktan seviyorum seni
    Kokunu alamadan,
    Boynuna sarılamadan
    Yüzüne dokunamadan
    Sadece seviyorum

Elini tutmadan
    Yüreğine dokunmadan
    Kırmadan
    Dökmeden
    Parçalamadan
    Üzmeden

Çok güzel, nerdeyse tam olarak benim durumumu anlatıyor

kendi durumumu yazarım ama buraya sığmaz ciddiyim daha önce yazdım oradan biliyorum benim durumum çok karışık

• quote:

Orijinalden alıntı: Aérosmith

quote:

Orijinalden alıntı: DreeM.D

Bana böyle olaylarla gelin işte :D

Hocam yazdıklarınızı okuduktan sonra aklıma direkt bir film geldi. '500 Days of Summer'. Bahsettiğin kız filmdekiyle birebir olabilir. İzlemediysen kesinlikle tavsiye ediyorum.

Hocam sınavdan geldikten sonra izledim gerçekten çok güzel bir filmmiş sağolasın .Hemen hemen aynı kız diyebilirim fiziksel görünüş dışında ufak tefek farklar var ama Summer'a o kadar benziyorki halleriyle :) Belki biz de 6-7 yıl sonra bir iş görüşmesinde karşılaşırız ya da bankada aynı anda işimiz olur kim bilebilir :D Filmin ismi çok manidar olmuş yalnız :) Benim inandığım şeyle de hemen hemen aynı film.Bu hayatta imkansız hiçbir şey yoktur sadece olasılığı düşüktür :D olasılıklar ve tesadüfler daha ötesi değil :D

• Benim de unutmam 1.5 seneyi buldu. Arkadaslar geçiyor emin olabilirsiniz. Yani ben şimdi onu görsem yine garip olurum ona karsı su an nötrüm. Ama bu acılar iyi acılardı benim için. Cunku cok güzel duygular. Malesef bir araya gelemiyoruz ya da olmuyor hiçbirimizin ilişkisi. İlla bir neden var yani herkese göre :) Bu da acı çekenlere gelsin benden :)http://www.youtube.com/watch?v=hmjjk0hnfus&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhendis Hanim -- 22 Haziran 2013; 19:23:48 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.