Şimdi Ara

Unturned Free to Play (2014) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
4
Favori
50.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: huntertlg

merhaba ben dün arkadaşımla hamachi üzerinden rahatça oynadım fakat bugün ne o benim hostuma girebiliyor ne de ben onun hostladığı oyuna girebliyiorum ikimizde kendi serverimize girebiliyoruz fakat birimiz diğerine bağlanırken connected yazıyor hemen sonra disconnected yani oyuna giriyor 1 saniye içinde ana ekrana atıyor lütfen yardım

Tunngle kullanın ayrıca Hamachi'yide kökten silin ağ sistemine hasar veriyor ilerleyen zamanlarda şuan en iyisi
    Tunngle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer elinizde sopa balta vb yoksa şehirlere girmeyin giricekseniz sürekli kaçın.Camdan atlıyarak çıkın peşinizde zombi varsa.
    Pvpde ise maplestrike ye 6x zoom takıp dağa çıktımı ve kamuflajınız varsa 2-3 kişi rahat alıyorsunuz ben öyle çok kolay öldürüyorum.6x zoom haritada bir askeri üs var orda bulunur.

Serverlere girmeden önce singlede kasıp girin pvp serverler daha zordur kafadan 1 kurşuna ölürsünüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolf1581

Eğer elinizde sopa balta vb yoksa şehirlere girmeyin giricekseniz sürekli kaçın.Camdan atlıyarak çıkın peşinizde zombi varsa.
    Pvpde ise maplestrike ye 6x zoom takıp dağa çıktımı ve kamuflajınız varsa 2-3 kişi rahat alıyorsunuz ben öyle çok kolay öldürüyorum.6x zoom haritada bir askeri üs var orda bulunur.

Serverlere girmeden önce singlede kasıp girin pvp serverler daha zordur kafadan 1 kurşuna ölürsünüz.

Full set ghillie camo ve 6x susturuculu swissle çok can yaktım pvp sunucularında Hayalet gibi dolaşıyorum ormanda kimse göremiyor beni.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wolf1581 W kullanıcısına yanıt
    Aynen, birde rastgele zıplamayın enerjiniz biterse camın önünde sıkışabilir zıplayamayabilirsiniz, ki başıma çok geldi ve öldüm Gereksiz zıplamıyorum, 10 enerji götürüyor. (skillere vermeden)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pirim -- 14 Temmuz 2014; 22:44:36 >
  • nası hile yapabilirz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petegrus

nası hile yapabilirz

Oyunda daha consol bile yok sanırsam, chat consol görevide görmüyor heralde henüz
  • Beyler Single çok sıktı arkadaşım var oda oynamıyor sıkııc oyun diyor anlamıyor işte oyundan tek derdi LoL
    benle co-op atacak varmı
  • Server kurma işini çözen varsa yerin gelip bende oynarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferrari

Server kurma işini çözen varsa yerin gelip bende oynarım.

Sunucu kurma işi derken şuan gülmekten ölecem

HAMACHİ TUNNGLE YADA PORT AÇMAK DENEN ŞEYLERİ DUYDUNMU kardeş :D Da:SDSAASD:SDASDADAS:SAD

• Bugün arkadaş ile bayağı uğraştık giremedik. Bunun nesi komik ?

• quote:

Bugün arkadaş ile bayağı uğraştık giremedik. Bunun nesi komik ?

Hamachin varmı ona göre ben sana özelden bir tane hamachi grubu krup şifresinide isminide atarım oynarız istersen arkadaşında gelebilir hep beraber oynarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faredevriii

quote:

Hamachin varmı ona göre ben sana özelden bir tane hamachi grubu krup şifresinide isminide atarım oynarız istersen arkadaşında gelebilir hep beraber oynarız

Şimdi telefondayım. Birşey olmazsa yarın gelirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferrari -- 15 Temmuz 2014; 18:32:29 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Faredevriii

quote:

Şimdi telefondayım. Birşey olmazsa yarın gelirim.

Tamam dostum yarın mesaj atarsın yada müsait olduğun zaman

• Tunngle üzerinden oynayan varsa oynayabiliriz

• Varmı oynicak bi babayiğit
  • quote:

Orijinalden alıntı: IVBACK

Varmı oynicak bi babayiğit

Babayiğit şuan karşında istersen oynarız
  • Update 2.1.2.3 geldi ve sonunda speedhack az da olsa engellenecek.
  • Yumrukla oyuna başlamak tamamen mantıksızlık bence. 1 zombi indirdin, 2 zombi indirdin ee şehirde en az 10 zombi oluyor. başlangıç silahı olarak sopa vs vermeliler. Büyük bir hevesle açıyorum oyunu yok arkadaş loot edemeden ölüyorum.
  • Bambi modda başlayın birşeyler bulana kadar sonra dilerseniz normale alırsınız.
  • Zamanla alışırsınız ben vur kaç taktiğiyle koca şehri yumrukla öldürüyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.