Şimdi Ara

Ünlü bir ayakkabı mağazasında satış danışmanıyım, soruları alayım. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
80
Cevap
4
Favori
20.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: eternity

Dostum özel olacak amaaykik 1500-2000 kazandiklarini söylüyorlar k.t inci çalışanlar.nekadar doğru?
    Ayaklarım küçük yani 40 numara beğendiğim hiç bi ayakkabıyı alamıyorum nerdeyse ayağımı nasıl büyütebilirim bi fikrin var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Filmadamı

Daykman mi flo mu
    lacoste mi? yoksa eminönünde bir ayakkabıcı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: brscngznc

quote:

Orijinalden alıntı: Turbo Turtle

Varsa soruları alayım

150-200 civari lacoste, camper, fred perry tarzi tam spor olmayan hafif casual ayakkabi ariyorum. Yani kot veya siyah keten giydigimde siritmayan sik bir model. 18 yasindayim ama yasimda buyuk paltolar trikolar vesaireler giyerim. Oneriniz var midir acaba? Istanbulda ise magazaniz ziyaret etmek isterim.

298 liraya çok güzel bir model var Gilford. Kot, kumaş, chino ile çok iyi gider.

Ünlü bir ayakkabı mağazasında satış danışmanıyım, soruları alayım.

quote:

Orijinalden alıntı: Trapped Under Ice

Hangi marka?

Şimdilik saklı kalsın.

quote:

Orijinalden alıntı: AvantiLazio

ne kadar ünlü bi mağazadasın,ben max inci diyorum

inci büyük sayılmaz derim..

quote:

Orijinalden alıntı: Filmadamı

Daykman mi flo mu

ikisi de değil ancak flo pek de iyi sayılmaz.. bundan sonra cevap de vermeyeceğim say say mağaza kalmayacak çünkü.

quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Ayaklarım küçük yani 40 numara beğendiğim hiç bi ayakkabıyı alamıyorum nerdeyse ayağımı nasıl büyütebilirim bi fikrin var mı ?

pamuk koy bayan giy..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OZYMANDIAS -- 18 Ekim 2013; 16:06:19 >

• quote:

Dostum özel olacak amaaykik 1500-2000 kazandiklarini söylüyorlar k.t inci çalışanlar.nekadar doğru?

hocam yemek haric, kendini yormadan musteri kovalamadan yaptigin maas 1100 lira:) bu soyledigim parayi gunde 1000 liralik satis yaparak alabilirsin bu bahsettigim de 5 ayakkabi ediyor sen dusun ne kadar rahat:) oldugun yerde dur zaten bes tane satiyosun onlar sana geliyo:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: OZYMANDIAS

quote:

hocam yemek haric, kendini yormadan musteri kovalamadan yaptigin maas 1100 lira:) bu soyledigim parayi gunde 1000 liralik satis yaparak alabilirsin bu bahsettigim de 5 ayakkabi ediyor sen dusun ne kadar rahat:) oldugun yerde dur zaten bes tane satiyosun onlar sana geliyo:)

Alıntıları Göster

• quote:

Alıntıları Göster
    Nasıl girdin işe?
    Ne gibi şeyler istiyorlar girmek için?
  • Adam is cikisi ayakkabi almaya geldi yada 3 4 saat disardaydi diyelim. Ayakkabi denerken kokuyorsa siz ne yapiyorsunuz ? Parfum sikiyormusunuz veya gormemezliktenmi geliyorsunuz ?

Spot isiklari cok fena ama sizi etkilemiyor sanirim ?

Numarasi kucuk olanlar bayan ayk. Aldigi icin ay topa bak diyormusunuz arkasindan ?

250_300liralik ayakkabi alinca adamin arkasindan enayiye bak ahahah diye vsvs konusmalar oluyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lacoste_1927

Adam is cikisi ayakkabi almaya geldi yada 3 4 saat disardaydi diyelim. Ayakkabi denerken kokuyorsa siz ne yapiyorsunuz ? Parfum sikiyormusunuz veya gormemezliktenmi geliyorsunuz ?

Spot isiklari cok fena ama sizi etkilemiyor sanirim ?

Numarasi kucuk olanlar bayan ayk. Aldigi icin ay topa bak diyormusunuz arkasindan ?

250_300liralik ayakkabi alinca adamin arkasindan enayiye bak ahahah diye vsvs konusmalar oluyormu ?

ayagi kokabilir her insanin ben bugune kadar yanimda birisine laf edeni duymadim ama eden adamin ayagi da gul bahcesi degildir..ben asla etmem bu insanlik halidir.

kucuk numara alanlara top demiyoruz niye diyelim. ayagi kucuk adamin cinsiyetiyle ne alakasi var. ki genelde 40tan basliyo erkek ayakkabilari.

simdi bizde zaten en ucuz ayakkabi 200 lira, alan adam enayi olmuyor. cunku aldigi ayakkabi 8 yil giyilebilecek bir ayakkabi oluyor o parayi verince. (300 ve ustu)

duzenleme: spotlar ve klima birlesince suratta kuruma oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OZYMANDIAS -- 19 Ekim 2013; 21:52:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: WetDream

Nasıl girdin işe?
    Ne gibi şeyler istiyorlar girmek için?

cok luks bir ofiste koordinator ile gorustum ve ise alindim.

elin yuzun duzgun olmali at hirsizlarini almiyorlar.
    konusman akici olmali.
    hareketlerin duzgun olmali.
    ingilizcen kesinlikle olmali
  • quote:

Varsa soruları alayım

flo ne demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

quote:

Varsa soruları alayım

flo ne demek
    bayanlar ayakkabı denemeden önce çorap istiyor, o çoraplar tek kullanımlık mı yoksa aynı çorabı eskiyene kadar veriyor musunuz?
  • Begenmediginiz halde pahali bir ayakkabiyo ovdugunuz oluyormu
  • quote:

quote:

Varsa soruları alayım

flo ne demek

Flo'da çalışan birine sorabilirsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: crossinqover

bayanlar ayakkabı denemeden önce çorap istiyor, o çoraplar tek kullanımlık mı yoksa aynı çorabı eskiyene kadar veriyor musunuz?

Çoraplar toptan geliyor, para bile etmiyor çoraplar. Tek denemelik oluyor çöpe atıyoruz. Denemeleri için genelde çift vermiyoruz sağ ayağına veriyoruz çorabı, ayakkabının diğer tekini giymek isterse çorabın da diğer tekini veriyoruz. Yok istemezse kalan temiz tekini başkası kullanıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

Begenmediginiz halde pahali bir ayakkabiyo ovdugunuz oluyormu

eğer beğenmiyorsam ayakkabının İYİ yanlarını söylüyorum (örn: gerçek deridir, yanmaz, su geçirmez) ama daha sonra diyorum ki "ama bu ayakkabının kullanım alanı şununla kısıtlı şunu alırsanız daha kolay kombinasyon yaparsınız" zaten pahalı bir ayakkabı almaya gelmiş adam, ben ya aynı fiyata ya da 40-50 lira daha ucuza bir ayakkabı öneriyorum onu alıyor. iki taraf da kazanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OZYMANDIAS -- 19 Ekim 2013; 22:41:48 >

• quote:

quote:

quote:

Varsa soruları alayım

flo ne demek

Flo'da çalışan birine sorabilirsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: crossinqover

Çoraplar toptan geliyor, para bile etmiyor çoraplar. Tek denemelik oluyor çöpe atıyoruz. Denemeleri için genelde çift vermiyoruz sağ ayağına veriyoruz çorabı, ayakkabının diğer tekini giymek isterse çorabın da diğer tekini veriyoruz. Yok istemezse kalan temiz tekini başkası kullanıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

Begenmediginiz halde pahali bir ayakkabiyo ovdugunuz oluyormu

eğer beğenmiyorsam ayakkabının İYİ yanlarını söylüyorum (örn: gerçek deridir, yanmaz, su geçirmez) ama daha sonra diyorum ki "ama bu ayakkabının kullanım alanı şununla kısıtlı şunu alırsanız daha kolay kombinasyon yaparsınız" zaten pahalı bir ayakkabı almaya gelmiş adam, ben ya aynı fiyata ya da 40-50 lira daha ucuza bir ayakkabı öneriyorum onu alıyor. iki taraf da kazanıyor

Alıntıları Göster
    kunduranın iyisini nasıl anlarız?

• quote:

Orijinalden alıntı: pcgamebeer

kundura satmıyoruz ancak benzer bir iki ted baker modelimiz var. ayakkabının tabanıyla birleştiği yere bakarsanız sizin için daha iyi olur. yapışkanlı yerine dikişli tercih edilebilir ve de taban ayakkabıdan geniş olabilir.

• quote:

quote:

kundura satmıyoruz ancak benzer bir iki ted baker modelimiz var. ayakkabının tabanıyla birleştiği yere bakarsanız sizin için daha iyi olur. yapışkanlı yerine dikişli tercih edilebilir ve de taban ayakkabıdan geniş olabilir.

Alıntıları Göster

• quote:

Varsa soruları alayım

Kışın karda yağmurda çamurda dayanacak tabanı kaymayan ve günlük olarak hemen hemen her kıyafetin altına giyebileceğim bir bot modeli markası var mı
  • quote:

quote:

kundurada bu tür spor modelleri pek sevmem
    ve lotto denince spor ayakkabılar akla gelir ama hayatımda giydiğim en iyi kundura nedense lotto idi.
    giydiğimde sanki tabanlara masaj yapıyormuş hissi veriyor
    halen aynı ayakkabyı giyiyorum. eskitince hiç başka versiyonlara bakmayacağım gidip aynısını alacağım.
    yarım saattir nette resimlerine bakıyorum ama bulmadım aynısını

• quote:

Orijinalden alıntı: brkrctn

quote:

Varsa soruları alayım

Kışın karda yağmurda çamurda dayanacak tabanı kaymayan ve günlük olarak hemen hemen her kıyafetin altına giyebileceğim bir bot modeli markası var mı
    Hocam tahmin ediyorum ki Deriden veya o tarz bir yerde çalışıyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.