Şimdi Ara

Üniversiteden Atılacağım Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben suan orta halli özel bir ünide burslu okuyorum. Yüzde yüz bursluyum çünkü ailemin durumu kötü gercekten sadece babam calisiyor o da 1500 tl aliyor, zor yetiyor gecim paramiza.
    ilk dönem 1.6 ortalama getirdim, bazi faktorler etkili oldu tembellik ettim vs . Sinifi gecmek icin min 2.0 gerekiyor. Eger 1 sene sinifta kalirsam bursum kesiliyor ve ailem bursu odeyecek durumu olmayacagindan atilacagim okuldan. Kyk ve onun disinda 2 yerden burs aliyorum toplam 500 tl babamdan cok ender para istiyorum cunku zor yetisiyor adamcagiz. Ve sinifta kalmam durumumda bu burslar da kesilecek kalici olarak.
    .
    Ben bu doneme cok hirsli basladim ama 5 sinavin 2 sinden sifir cektim maalesef. Kendimi cok soyutladim sosyal hayattan sinavlara calismak icin ama olmadi. Ve onumdeher dersten 1 vize 1 final kaldi geriye ve moralim asiri bozuk.
    Ne gibi tavsiyeleriniz var lutfen yardima ihtiyacim var eger sinifta kalirsam bidaha universiteye hazirlanamam babam bu durumdayken okulu birakir calisirim. Ve ben okumak istiyorum hayatta oncelikli amacim bu..

Edit: imla ve yazim hatalari olabilir mobildeyim kusura bakmayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamq36 -- 7 Nisan 2015; 20:16:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• HARD CSB
  • Oturacaksin,sabaha kadar calisacaksin kalan sinavlara baska yolu yok.

• puanla yatay gecis olayi var hocam eger atilma durumuna gelirsen kesinlikle kovala bunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • no ss no güven

• ilk senen mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickbulpageat

ilk senen mi?

Evet hocam ilk senedeyim , daha ilk seneden sacmalamaya basladim :((

• Son atımlık barutun var o da FİNALLER

Finallere asılıp geçmen lazım sınıfı
  • ailemin durumu kötü diyorsun aynı zamanda dersine de çalışmıyorsun suç sende kardeş, dahası eğer ilk seneden bile böyle ortalaman varsa ya okulu bırak ya da çeki düzen ver kendine daha bunun ikinci üçüncü sınıf dersleri var. Zenginsindir lise bitti yeha havalarında takılırsın sonra da ilk sene 1.8 in altına düşersin anlarım da biraz ne durumda olduğunun farkında ol kardeşim babanın parasına yazık emeğine yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yamtar1963

Son atımlık barutun var o da FİNALLER

Finallere asılıp geçmen lazım sınıfı

finaller o şekilde çalışmıyor hocam. telafisi olan bir şey finaller, dolayısıyla vizelerde batırdıktan sonra iş genel anlamda bitmiş oluyor.

birde bölümünü merak ettim. okulu %100 bursla kazanıp ilk dönemde 2 ortalamanın altında düşmek sık görülen birşey değildir de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nickbulpageat -- 7 Nisan 2015; 20:34:11 >
  • Dostum yanlış anlama da, çalışmaltan başka çaren olmadığı şimdi mi kafana dank etti ?

Otur adam gibi çalış. Depresyona strese falan girmeden çalış, geç şu lanet olası sınıfı ahbap

• O lanet olası dersleri becer adamım

• şimdi okuduğun üniyi bilmiyorum ama eğer top üniversitelerden biriyse kesinlikle düzenli çalış ve hiçbir dersi bırakma, hele bu dersten kaldım diye sakın dönemi bırakma, derslerede katıl. mesala ben 1.sınıfta 2 kere kaldım, sonra hazırlık-2-3-4 de yarım dönem uzattım sadece ve bazen ünide çalışssanda istesende olmaz bunu çok iyi bilirim, bundan dolayı geçebildiğin her ders, aldığın her harf yanına kar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.