Şimdi Ara

Üniversitede Okuyan Ne Zaman Kaydını Sildirmeli?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Tercih yapacağım.Okuduğum okuldan kaydımı ne zaman sildirmeliyim? Bu işi daha önce yapmış bir arkadaş bize prosedürleri anlatır mı?

• bende kaydımı sildireceğim yerleştirme sonuçları açıklandıktan sonra yapacağım bu işlemi acele etmeye gerek yok
  • hocam önce sildirmek gerekmiyor mu?hiçbir yerde bilgi de yok.ayrıca ben son dönemin harcını da yatırmadım.ve harc yatmadan hiç belge alamazsın dediler.önce harcı mı yatırayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dolloway

hocam önce sildirmek gerekmiyor mu?hiçbir yerde bilgi de yok.ayrıca ben son dönemin harcını da yatırmadım.ve harc yatmadan hiç belge alamazsın dediler.önce harcı mı yatırayım.

okula gittiğine borcun harcın varsa isterler zaten onu verip öyle alırsın diplomanı
  • bende sildirecem tabiki yerlestirme sonuclarından sonra sakın kimse gidip erkenden sildirmesin kaydını milleti dinlemeyin yok su olur yok bu olur once yerles sonra kayıt sildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvantiLazio

quote:

hocam önce sildirmek gerekmiyor mu?hiçbir yerde bilgi de yok.ayrıca ben son dönemin harcını da yatırmadım.ve harc yatmadan hiç belge alamazsın dediler.önce harcı mı yatırayım.

okula gittiğine borcun harcın varsa isterler zaten onu verip öyle alırsın diplomanı

lise diplomasının orjinalini verecekler mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AvantiLazio

quote:

lise diplomasının orjinalini verecekler mi?

tabi ki de oraya verdiğin diplomanı alacaksın
  • Bu yatırılmayan harçlara faiz işletiyorlarmı acep .s
  • işliyormuş ama ne kadar olur bilmiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.