Şimdi Ara

Üniversitede İstediğim Bölüme Gitme Yolları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
1
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba, hayırlı sahurlar, başlık az çok derdimi anlatıyor zaten ben bu sene ygs ve LYS ye girdim sonuclarda zaten 1 2 güne açıklaniyor yumurta kapıya dayandi size danışayim dedim,

Simdi ben bu sene muhtemelen 300-320 civarı bi puan alıcam inş. tahminim bu yönde ama işte hedefler yüksek bide mal gibi geç dank etti çalışmam gerektiği, Velhasılkelam

Ben söyle düşünüyorum önüme 2 yol koydum

1- Yatay geçiş: düşüncem şöyle gideceğim üniversitede malum herkesin bildiği ortalamayi yüksek tutup yatay geçiş yapmak

2- yine gideceğim üniversitede okurken uniyi çok sallamayip lys kasip bidaha girmek ve gelen yeni puanla daha iyi bi yere yerleşmek

Şimdi okul puanım 40, eğer 2. Secenek ile gidersem 20 puan gelecek lys den ve aileminde bi sene daha başımın etini yemesini istemiyorum, yatay geçiş için de hocalarım falan büyük kumar, torpil lazim tarzı şeyler diyor, bilen ve bilgisi olan arkadaşlar yardimci olabilirmi acaba

Not:yukarda yazdıklarım tabiiki her iki şekildede calismaya bağlı, ben bunu gec anladim, yani hangisi mantıklı ise onun en iyisini yapmak icin elimden geleni yapabilicek bi durumdayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.