Şimdi Ara

Üniversite ve Bölüm Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese Hayırlı Ramazanlar dilerim.
    Şimdi 11.Sınıf bitti ve seneye sınavlara gircem.
    Sayısal bölümde okuyorum.Sizden öneri bekliyorum.
    Büyük ihtimal mühendislik seçeceğim.Bilgisayar'a ilgim ve bilgim baya fazla elektronik ve mekatroniğede ilgim fazla sınavdan 420-460 civarı almayı planlıyorum inşallah.
    Benim için ileride meslek olanakları fazla boşta kalmayacağım üniversite ve bölüm önerilerinizi bekliyorum.

• Casdee C kullanıcısına yanıt
    Kardeş öncelikle lysden bölüm düşünürsün ama ygs6 ile ybs var boğaziçinin gayet iyi bir bölüm bir araştırırsın sana uygun gibi geldi bana. Bunu bir düşün yani iyi bölüm aklının bir köşesinde bulunsun benden bi abi tavsiyesi gelsin sana
  • Sağolasında ben çok anlayamadım da biraz daha açık anlatırsanız çok memnun olcam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Casdee

Öncelikle herkese Hayırlı Ramazanlar dilerim.
    Büyük ihtimal mühendislik seçeceğim.Bilgisayar'a ilgim ve bilgim baya fazla elektronik ve mekatroniğede ilgim fazla sınavdan 420-460 civarı almayı planlıyorum inşallah.
    Benim için ileride meslek olanakları fazla boşta kalmayacağım üniversite ve bölüm önerilerinizi bekliyorum.

Herkes sınavdan belli puanlar almayı düşünüyordu ama düşünülenle gerçekler her zaman uyuşmuyor bence şimdi hangi üniversite hangi bölüm diye kafanı meşgul etme bu zamana kadar zaten şekillenen bir kaç düşünce vardır zaten karar versen de sonuçlar açıklanınca her şey karışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: olalaa

quote:

Orijinalden alıntı: Casdee

Öncelikle herkese Hayırlı Ramazanlar dilerim.

Herkes sınavdan belli puanlar almayı düşünüyordu ama düşünülenle gerçekler her zaman uyuşmuyor bence şimdi hangi üniversite hangi bölüm diye kafanı meşgul etme bu zamana kadar zaten şekillenen bir kaç düşünce vardır zaten karar versen de sonuçlar açıklanınca her şey karışıyor

Doğru diyorsunuz da bu şeyleri şimdiden düşünmekte fayda var :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Casdee C kullanıcısına yanıt
    kafanızda şekillendirin ama kesin şu üniversite bu bölüm diye olmasın esnek tutun yoksa ygs de üzülüp nasılsa olmuyor mezuna kalıp lysde şansınızı kaybediyorsunuz ki bence iş lys de bitiyor yinede bu benim tavsiyem
  • Sağolun konu silinebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.