Şimdi Ara

Üniversite önünde sosisli satmak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba, kuzenimle aynı üni ,ye gidiyoruz. Aklımıza geldi bi sosisli arabası alsak okulun çaprazına kursak ne gibi sorunlarla karşılaşırız ? kantinciler, esnaflar , zabıtalar bunlar ile birlikte nasıl orada çalışabişiriz ? malum para lazım :) fikirlerinizi esirgemeyin. Saygılar.

• Bardak mısır sat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rzgrklc

Bardak mısır sat

Bardakta mısır okulda var. Sosisli yakınlarda hiçbiyerde yok fiyat 2 tl olsa, herkes almak için sıraya girer diye düşünüyorum. Şahsen olsa okulun önünde sosisli satan biyer kahvaltıda bile alırım.
  • Eğer kantincide yoksa tabikide güzel olur.Eğer varsa başka saticak bisi bul dayağı yersin.Birazda uyguna satarsın geñcleri bağladinmi bide tamamdır.Galiba okuldan ve belediyeden izin alman gerekir..Soruştur bi
  • ShnStyL kullanıcısına yanıt
    Kantinci killik yapabilir. Zabıta meselesini bilmiyorum. Kantinciyle anlaşılabilirsin başına bela almak istemiyorsan. Bende böyle birşey düşündüm de kimse destek vermedi çevremden kaldı öyle
  • 2 TL ucuz olduğu için herkes kalitesinden şüphe edip almaz. Kaliteli sosis kullan, pahalı olsun. Mesela 12 TL gibi.

Benim gibi zengin müşteriye rastlarsan 20 TL verir üstü kalsın derim.
  • Burası Amerika değil dostum başka birşey düşünmek lazım
  • Bomshack kullanıcısına yanıt
    kantincide sosisli yok fiyat 2 lira olarak düşünüyorum. İnşallah olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desmond

2 TL ucuz olduğu için herkes kalitesinden şüphe edip almaz. Kaliteli sosis kullan, pahalı olsun. Mesela 12 TL gibi.

Benim gibi zengin müşteriye rastlarsan 20 TL verir üstü kalsın derim.

Bir sosisliye 20 lira veirp üstü kalsın demek zenginlik mi uyor yoksa Sağlaklık mı
  • SEÇİLMİS KİSİ kullanıcısına yanıt
    Zaten Amerika olmadığı için çok satar.Millet değişik bişi yiyelim diye alır,artislik olsun diye alacaklarda cabası.
  • Desmond kullanıcısına yanıt
    Tamam dostum inşallah açarızda senide arkadaşlarınıda bekleriz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bomshack

Zaten Amerika olmadığı için çok satar.Millet değişik bişi yiyelim diye alır,artislik olsun diye alacaklarda cabası.

Sosis ekmeğin nesi artistlik?
  • Sen hiç ünide yanına kız gelip ne yiyosun diye sorunca kokoreç ekmek diyen gördünmü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thesis Statement

quote:

Orijinalden alıntı: Bomshack

Sosis ekmeğin nesi artistlik?

Alıntıları Göster
    Yokmu yol göstericek arkadaşlar
  • Dikkat et seyyar olduğun için biri başka bir şeyden bile zehirlense seni suçlu tutarlar. Bedelide ağır olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShnStyL

Yokmu yol göstericek arkadaşlar

Alıntıları Göster
    ufak bir led tabela ' NEFİS SOSİSLİ ' nasıl olur benim bile canım çekti
  • Sosisli degil hotdog denir ona.Ogren bunlari delikanli
  • prosherex kullanıcısına yanıt
    Burası istanbul hacı ;) hotdog yemek istiyen varsa hotdog reklamı yapan yere gitsin biz sosisli satma niyetindeyiz.
  • Sattırmazlar, kan alırlar kan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShnStyL

Burası istanbul hacı ;) hotdog yemek istiyen varsa hotdog reklamı yapan yere gitsin biz sosisli satma niyetindeyiz.

Sorduk mu ora nere diye? Bi bayana sosisli vereyim mi dicen kirro musun? HOTDOG ALİR MİSİNİZ HANFENDİ diyeceksin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.