Şimdi Ara

Üniversite Kulübü Kuracağız Logo için YARDIM istiyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kırklareli üniversitesinde okuyorum ve Acil Durum Eğitim Kulübü kuracağız bu sene. ADEK kısaltması olacak, bunun için sizden logo isteğinde bulunuyorum buradan. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

• Andal kullanıcısına yanıt
    Vektör formatındaki orijinalini kesinlikle vermiyorum, aşağıdaki logolar herhangi bir yerden alınma değildir.
    Bu tür üniversite toplulukları vs genel olarak daire formatındaki logoları kullanıyor, tercih ediyor.
    Alternatif logo tasarlayan olursa seçim size kalıyor. Sadece kuruluş tarihini ekleyebilirim, bunun haricinde değişiklik
    (logo elemanlarının sağa sola çekilmesi, özel istekler vs) yapmıyorum.

• Tirivu kullanıcısına yanıt
    Acil Durum dediğim ve eğitimini vereceğimiz kulüp, Arama Kurtarmanın nasıl yapılacağı hakkında, ilk yardımın nasıl yapılacağının eğitimini veren yani kalp krizinde neler yapılmalı, yaralı kişi arabanın içinde sıkışıksa neler yapılmalı, kırık nasıl sabit tutulmalı, nasıl taşınmalı, kanama nasıl durdurulmalı gibi şeyleri anlatarak eğitim vereceğiz. acil durumlarda hem teorik hem pratikte bilgi vereceğiz. yangın nasıl söndürülmeli, binadan iple inme gibi faliyetler de olacak diye düşünüyoruz. aklınızda birşeyler oturmuştur sanırım, sormak istediğiniz bi'şey varsa bekliyorum, teşekkürler... :)
  • Harris32 kullanıcısına yanıt
    eline sağlık çok güzel olmuş, teşekkürler. yalnız bi sorum var, ücretli mi yapıyorsun diğer istekleri tam anlayamadım. ve orjinal dosyayı ?
    ücretli yapmıyorum, zaten kullanabileceğiniz şekilde gönderdim.
    geçmişte iyi niyeti kötüye kullananlar oldu, bu yüzden orijinali saklamıyorum.

Ben her hangi bir şey talep etmiyorum, alternatif gelirse seçimizi yaparsınız.
    Daha önce onlarca üniversite topluluğu logosu yaptım, her hangi bir şey istemiyorum...
  • Harris32 kullanıcısına yanıt
    anlıyorum, çok teşekkür ederim. 2 ufak bişey istesem yapar mısınız acaba, hocamla görüştüm logo için, tarih eklenebilir mi ve acil durum eğitim kulübü olan yazı ters olmuş onu soldan başlayacak şekilde ayarlanabilir mi diye sordu bunu yapabilir misiniz acaba
    olur yapayım,
    tarihi nedir? bir yere ekleyeyim.
  •  Üniversite Kulübü Kuracağız Logo için YARDIM istiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.