Şimdi Ara

Üniversite hazırlık (Mezunum)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. Bu yıl mezun oldum ygs lys den istediğim puanı alamadığım için tercihte yapmadım. Her neyse. Şimdi arkadaslar ben Mardin'de yaşıyorum. Ailem beni istanbula göndermek istiyor. Orda yurda yazıp dershaneye gönderecekler yani ben orda hazirlanacam üniversiteye. Benim mat ve geo dan temelim yok. Bunu niye söyledim. Bizim Mardin'de özel ders bürosu açıldı. Mat ve geo veriyorlar. Şimdi benim aklım karıştı. Istanbula gidip yurtta kalıp mı hazırlansam ? Mardin'de kalıp özel ders mı alsam? Mardin'de kalsam eğer pc felan gözüm kayar. Istanbula gidersem yurt olacak ve derslerime daha çok zaman ayirabilecem. Çünkü aile yok, pc yok, arkadaslar yok vs. Bizim akrabalar ve arkadaslar gitme yapamazsın diyorlar ama ben gitmek istiyorum. Hatta istanbulda uniye hazirlanamassin diyenler var. Ama ben gitmek istiyorum en azından kendi mı 1 ay denemek istiyorum. Sizin de fikrinizi almak istedim arkadaslar. Zamanını çaldıysam kusura bakmayın. Sizce yurtta kalıp çalışmak benim için iyi olur mu? Yoksa Mardin'de kalıp özel derse mı gideyim? Bide hangi dershaneyi öneriyorsunuz ? (Fem hariç)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslarini reddet, bilgisayarı kes, ve özel dersi al. En iyisi bu. Gidip istanbulla hç ugrasma.

• Yurt cemaat mi ? O zaman salla. Mardin merkez ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

Yurt cemaat mi ? O zaman salla. Mardin merkez ?

Yurt cemaat degil. Mardin'in Midyat ilçesinde yasıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.