Şimdi Ara

Üniversite başlangıcı ve referandumla ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar üniversite 12 eylülde başlıyormuş bizim. yani referandum günü üniversite başlıyormuş. referandumda oy kullanmak istiyorum ne yapmam lazım. ya oy vericem ya üniversiteye gidicem sanırım.

napıcam bilemedim. varmı üniversitesi erken başlayan. üniversite akdeniz üni.

• Kayıt yaptırdıysan ilk gün gitmesen de olur
  • 12 eylül pazar günü değil mi? benim bildiğim üniler hep pazartesi aılıyor istanbul üni 20 eylülde, yıldız teknik 27 eylülde... bence sen okulun açılış tarihine bir daha bak
  • gitmem fakat herkes gidip herkes yerleşmiş olacak yurtlara falan baya düzeni bozacak. bence üniversite bunu düşünüp 1 hafta ertelemeli. sadece ben kullanmayacağım ki tüm üniversiteliler kullanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi (dark) -- 17 Ağustos 2010; 20:17:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür Can

12 eylül pazar günü değil mi? benim bildiğim üniler hep pazartesi aılıyor istanbul üni 20 eylülde, yıldız teknik 27 eylülde... bence sen okulun açılış tarihine bir daha bak

@Özgür Can evet dediğin gibi sanırım 13 eylülde. olsun yine aynı durum geçerli. araba 12 eylül gündüzden varmı? o var. varsa bile çok sıkışık bir sürece sokacak.
  • Hayatımda gördüğüm en saçma konu.
    Pazar günü okul açılışı olmaz.
    Pazar günü sabahtan akşama kadar istediğin saatte oy kullanabilirsin.
  • yol 12 saat dostum. hangi ara okula gidecem. hangi ara yolu bulup yurda gidecem. hangi ara insanlarla tanışcam. hangi ara yerleşeceğim. hangi ara işlemleri yaptıracağım. en azından 11 inde orda olmam lazım bunlar yapmak için. daha saçma konular var sizin sevdiğiniz karı kız konuları
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.