Şimdi Ara

Undy'e dagon kasmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kabul. İlk başta çok noobça duruyor. Hele ki 5-6 k kafasında düşünüyorsanız. "Babacım senin takımda carry yok mu? Sen tank veya destek item'ı kas" diyebilirsiniz fakat maalesef ki 3 k da maçlar öyle dönmüyor :(
    Bazen undy de oynasanız push yapmak takımı taşımak zorunda kalıyorsunuz. Blinkle kombata giren antilerden, sadece rubick için ulti açan voidlerin diyarından geliyorum :D Bildiğiniz gibi undynin ultisinin damage yükseltme özelliği var bununla beraber dagon gider diye düşünüyorum sizin fikriniz nedir?

• tombla bırlıkte iyi olacagını dusunuyorum necro kasabılırsın :)
  • 3k olan adam nasil 5 6k dusunecek?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dagonun undy ile sinerjisi yok. Ultisini diyosan takımındaki birinin atacağı dagonu da güçlendirir. Her heroya dagon kasabilirsin ama undye kasmak için bi sebep göremiyorum. Saçma anlayacağın.
  • yanlış anlamayın 5.9k mmrım var ve dagon artık neredeyse item kasamayan her oyuncunun kurtarıcısı olmuştur özellikle şu aralarda çoğu supportlarda bile dagon görmeye başladım yani diceksiniz ki saçmalık dagon nereye kadar götürür. bir oyunu anlatiyim size 5vs5 pvpdeyiz adamlarda sadece 3 item var ethereal blade dagon ve travel bot gerisini siz düşünün. Sonuç olarak undy veya başka bir heroya dagon gitmez diye birşey yok ama main item olarak dagon düşünüyorsan eğer saçmalıyorsun demektir :D
  • Her heroya zevk için dagon kasabilirsin, bunun MMR'la alakası yok. Ama kazanmak istiyorsan kasmamanı öneririm.
  • Dagon carry itemi değildir bunu da belirteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mega Therion

Dagon carry itemi değildir bunu da belirteyim.

main herom carry örnek veriyorum karşımda bir tb oldugu zaman ilk itemimi dagon kasıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witch_King

quote:

main herom carry örnek veriyorum karşımda bir tb oldugu zaman ilk itemimi dagon kasıyorum :)

Dagon kasarsan carry olmaktan daha çok baska bir özelliğin olur oyunda.Ayrıca o dagonla 35 dakika icinde en az 1 rack alamazsaniz da gecmis olsun derim ben.35 40 dan.sonra dagon useless,hele main carrye dagon kasmak pek akillica bir hareket degil ozellikle 6.84 te. ancak karsida ki suplari kesersin dagon 5 le 40 dan sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Witch_King

quote:

Dagon kasarsan carry olmaktan daha çok baska bir özelliğin olur oyunda.Ayrıca o dagonla 35 dakika icinde en az 1 rack alamazsaniz da gecmis olsun derim ben.35 40 dan.sonra dagon useless,hele main carrye dagon kasmak pek akillica bir hareket degil ozellikle 6.84 te. ancak karsida ki suplari kesersin dagon 5 le 40 dan sonra.

valla 6k dan 7k ya giderken dagon cok iyi bir item girip o mmr da denemeni isterim :)

• dagon la 400 zarar vermektense meka kasıp 350 yükseltmek daha iyi gibi sanki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.