Şimdi Ara

Uncharted 4 PC'ye Geliyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
577
Cevap
3
Favori
21.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
56 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony fanboyları emekliye ayrılma kararı verir bu haberden sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz bu oyunu bitireli yıllar oldu, hatta lansmanına katılmıştım, gençtim o zamanlar :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Şimdi bu Sony sevicilerin yeni Savunma taktiği Sonuçta Konsol gücünde bir bilgisayar ne kadar demek olmuş, Ehh zaten 3-5 tane kaliteli oyun vardı onları çıkartmıyorlar ki diyenler vardı onlarda geliyor zaten..Gidin çok sevdiğiniz Sony'e neden yalancılık yapıyorsunuz diye sorun ilk önce...Peki 2 yıl önce PS4 Pro parasına Rx 590'lı sistem dizilirken, Sırf özel oyunlar için PS4 Pro seçenler ne olacak..İnsanların güveni sarsıldı bu bir gerçek.
  • Sony tarafı için büyük hata olarak görüyorum. Rakibin Xbox series x gibi senden daha güçlü bir konsol yapıyor, üzerine gamepass gibi servis sunuyor ama buna rağmen sen kapış kapış gidiyorsan sebebi bu oyunlar. Bunu nasıl göremiyorlar aklım almıyor. İlla PC tarafında da bulunmak istiyorsan ortalama oyunlarını çıkart, ana oyunların ps tarafında kalsın ki konsolunun bir artısı olsun. Aynı şey Xbox tarafı için de geçerli, PC ye oyun çıkartmak istiyorlarsa çıkartsınlar ama forza / gears gibi seriler Xbox a özel kalmalı ki konsolun cazibesini korumaya devam ettirsin. Sony PC tarafını Microsoft’a kaptırmamak için böyle hamleler yapıyor ama uzun vadede kendilerine ve ps markasına zarar olarak dönecek bu durum. Çünkü bu gidişle ps in sonu da Xbox gibi olacak, konsolun cazibesi kalmayacak.
  • El atmışken seri olarak çıkarsana. PC'ye oyuna çıkaracak hâlâ yarım yarım iş yapıyor.

• Ben PlayStation 5 sahibi olarak exclusive oyunların PC'ye çıkmasına açıkçası seviniyorum. Neden derseniz, bu oyunları oynamak isteyipte durumu olmayan PlayStation almak isteyip alamayan birçok kişi var. Birde bu açıdan düşünelim. Bütün platformlara çıksın herkes oynasın biz ne zararı olur ki?..

• Ben daha Uncharted 4'ü PS4 de oynamadım. Konsolu alalı 2 yıl oldu. Kutulu 62 TL'den satın aldım. PC'ye de gelsin, bakalım PC'ye gelmez dediğimiz hangi oyunları çıkaracaklar ?

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt

Anlatamazsınız işte hocam, iki tarafta da kötü düşünceli insan bolca mevcut.

• Uncharted 4 PC'ye Geliyor

Pro'da 3-5 kere bitirmiştim. Süper oyundur. Biraz da PC'de 120 FPS Uncharted deneyimleyelim . God of war da gelir bu geliyorsa. Ratchet zaten %99 gelecek. 120 FPS ne akar amaUncharted 4 PC'ye Geliyor 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 27 Mayıs 2021; 9:17:17 >
  • İşte olması gereken bu. Önümüzdeki aylarda ve yıllarda geri kalanlar da çıkmalı. 2021 yılındayız. X oyunu A konsolunda açılıyor ama B konsolunda ve bilgisayarda açılmıyor gibi saçmalıklara artık yer olmamalı. Şu yasakçı, gizlici kafa teknolojiye zarar veriyor. Bilgisayarım çalıştırıyorsa parasıyla alıp oynamak hakkım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 27 Mayıs 2021; 10:55:32 >
  • tlou2 de pc'ye gelecek

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Fanboylar konuya gelmemiş halen dil altı haplarını alıp sinir krizlerini yatıştırmaya çalışıyorlar herhalde Uncharted 4 PC'ye Geliyor 

• Bu gidişle Sony binasını basar fan boylarUncharted 4 PC'ye Geliyor 

• ergen olsaydım keşke şunu yazardım: KAPAK!

• Sony fanboyları bunu beğenmedi 😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bloodborne gelsin artık.

• Pc ye gelirse gta 5 in rekorunu kırar.
  • Uncharted 4 PC'ye Geliyor

HAHAHAHAHAHAHAHA

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.