Şimdi Ara

Uncharted 3 multiplayer klan [TURK] (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.112
Cevap
3
Favori
58.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: V

169 sa abartmislar.

129 TL bekliyordum ben , 129 TL den de fazla vermem. Gerçekten abartı fiyat.
  • 169...Diger Uncharted konusunda Sony ürün nickli birisi taksitle 169 yazmıs.Ha profil gercek mi sahte mi bilemem tabi.

Chloe'nin kalçasını küçültmüşler dikkatini çekti mi bilmiyorum,,o yuzden daha hızlı kosuyodur :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

169...Diger Uncharted konusunda Sony ürün nickli birisi taksitle 169 yazmıs.Ha profil gercek mi sahte mi bilemem tabi.

Chloe'nin kalçasını küçültmüşler dikkatini çekti mi bilmiyorum,,o yuzden daha hızlı kosuyodur :))

Chloe tek geçerim bu alemde
  • quote:

SP olmamasi sacmalikdi zaten adama 30 metreden M9 ile saydiriyorum,adam kosa kosa yanima gelip blinder fire+yumrukla beni olduruyor,o zaman L1 i iptal edin hic kullanmayalim arkadas!

Silahlar arasında KAL 7 diye bir silah var..Silah sadece blind fire / yumruk için koyulmuş oyuna..ama işte updatelerini yapabilmek için 35 üstü leveller gerekiyor.Sen asıl full sürüm çıkınca gör tantanayı xD çok küfürler edilecek,dualshocklar duvarlara fırlatılacak :))
  • quote:

quote:

SP olmamasi sacmalikdi zaten adama 30 metreden M9 ile saydiriyorum,adam kosa kosa yanima gelip blinder fire+yumrukla beni olduruyor,o zaman L1 i iptal edin hic kullanmayalim arkadas!

Silahlar arasında KAL 7 diye bir silah var..Silah sadece blind fire / yumruk için koyulmuş oyuna..ama işte updatelerini yapabilmek için 35 üstü leveller gerekiyor.Sen asıl full sürüm çıkınca gör tantanayı xD çok küfürler edilecek,dualshocklar duvarlara fırlatılacak :))

biliyorum o silahi,bak izle bunu adam acaip sinir olmus

• quote:

quote:

quote:

biliyorum o silahi,bak izle bunu adam acaip sinir olmus

Adam cinnet getirecek noktaya gelmiş anlasılan xD haklı da tabi.

Sen L1 yapsan ne olacak..allahın noob oglu noob u tüfek kullanmaya tenezzül bile etmiyor.Elinde uzi veya KAL..basmış blindfire ı dana sprint atıyor haritada.Yanında da clandaşı..Sen öbürünü hedef alırken o seni indiriyor..Zaten respawn noktaları da komedi..Düşmanın önünde doguyorsun...Yine ölüyorsun.

ND mutlaka çalışıyordur üzerinde.Şu yeni update gelse de görsek ne değişti ne değişmedi

• @VirgilSollozzo

spawn olayi ayri hikaye zaten,adami olduruyorsun arkanda cikiyor,adam o kadar yakin ki ates bile etmiyor,direk silent kill yapiyor :)
  • Acık beta olacak mı? oynamayı ısterım ekim sonuna kadar.
  • Oyuna renk katayım derken içine etmişler.
    Belki ben uc2 den kurtulamadım ,ama bana sorarsanız uc2 buna on basar.Daha önce de yazmıştım,uc2 de eski haritaları kapatıp,yeni haritalar yapsalar,yeni silah ekleseler,karakterleri değiştirseler ve hilebazlar üzerine iyi çalışsalar bence çok daha iyi olurdu.
    Bu booster işi de bence çok saçma.İlerdeki boosterları bilemiyoruz ama bence eski booster işi çok daha iyiydi.uc2 nin bence en iyi boosterları down the irons ve fleet foot dur.Bunları da level 18 olduğunda almış olursun.Level 80 olan adamın ;level 40 olan adama booster anlamında üstünlüğü olmamalıdır.uc3 de benim anladığım level ilerledikçe gücün artıyor.Oyun içinde;gerideki takıma avantajlar sağlanması ise bence güzel bir düşünce.
    Haritalar ise ezberlenemez değil ama çok girintili çıkıntılı lag-switch yapanlar için birebir.Ayrıca yükseklik farkı mekanlar arası bana fazla geldi.
    Karakter de ekranda küçük duruyor bu da hoşuma gitmedi,fırsatım olursa bunun için karşılaştırmalı foto da koyacağım.
    Geçen gece 2 de oynayayım diye girdim millet uc2 oynuyordu.7 kişi olduğundan aramızda oynadık.Oradaki herkes de şikayet ediyordu.
    Videolarda gözüken ;nişan almadan adam vurma da benim silahlar iyi olmamasına rağmen çalışıyor.Kal7 eminim daha iyidir.
    Tabiki oyunu alır single oynarım,multiye de takılırım ama bu haliyle beni başına bağlayacağını zannetmiyorum.
    Bu arada Mustafa sana karşı da mahcubum,yoğun işlerden dolayı çok takılamıyorum.Bir türlü beraber oynayamadık,oynasak da herhalde faydadan çok zararım olur diye düşünüyorum Beş altı kere Kemal le oynadık hep eksi gittim

• Raif aga sorun değil zaman geniş ve hep buradayız bir şekilde oynarız ;) Bu arada bende uc2 yi daha çok seviyorum 3. oyundan, 3. oyuna zorla alıştırıyorum kendimi ve gerçekten can sıkıcı hal alabiliyor.
  • Baslarda bende cok sinirleniyordum ama beta oynamanin dezavantajida budur,bugunku updateden sonra oynadim 1 saat filan,UC2 ye benzemeye basladi oyun,hatta UC2'den daha guzel olucak...
  • hafif hızlansın oyun, isabet oranı artsın az biraz uc2 gibi olsun olay budur
    çağlar akşam ben bir deneyeceğim umarım dediğin gibidir de şöyle 2 yıl eğlenerek oynarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

hafif hızlansın oyun, isabet oranı artsın az biraz uc2 gibi olsun olay budur
    çağlar akşam ben bir deneyeceğim umarım dediğin gibidir de şöyle 2 yıl eğlenerek oynarız

Updateden sonra oyun cok iyi geldi bana keza Kemal'de ayni seyi soyledi,oyunun cikmasina daha cok var zaten,eski oyuncularini uzmez NG,uzemezde,

TO icin hemen ilk duzeltmeyi yaptilar zaten,TO da adam oldurmek leaderboards'a islemeyecekmis,buda camperlar yok artik demek.
  • Bu arada Ruins haritasini koymuslar yeni update ile,atmosfer mukemmel olmus bu haritada,cok begendim ben.
  • kampcılara kesin çözümü sunmuşlar ve çok iyi olmuş, kd1 orana gelirim artık :) 0.94 den
  • Bence bazı silahların dmg'leri artmalı ya da oyuncuların HP'si azaltılmalı ilk sıralarda ben böyle iyi diye düşünüyordum fakat şimdi fikrim degişti. Çünkü şu sıralar ak47 ve m9 kullanmaya çalışıyorum (önceleri G-mal kullanıyordum) adama 1 şarjörün 4 de 3'ünü bolaştıyorsun adam ölmüyor.. Nasıl bir geyiktir bu.. Oyuna adam akıllı head shoot eklenmeli 1-2 mermiye headshoot ile ölemeliler.. ND acaba oyuncu şikayetlerini takip ediyormudur.. Umarım ediyordur Hp olayını bir çare bulsunlar ya da silahları güçlendirsinler..

• quote:

Orijinalden alıntı: xleonhart

Bence bazı silahların dmg'leri artmalı ya da oyuncuların HP'si azaltılmalı ilk sıralarda ben böyle iyi diye düşünüyordum fakat şimdi fikrim degişti. Çünkü şu sıralar ak47 ve m9 kullanmaya çalışıyorum (önceleri G-mal kullanıyordum) adama 1 şarjörün 4 de 3'ünü bolaştıyorsun adam ölmüyor.. Nasıl bir geyiktir bu.. Oyuna adam akıllı head shoot eklenmeli 1-2 mermiye headshoot ile ölemeliler.. ND acaba oyuncu şikayetlerini takip ediyormudur.. Umarım ediyordur Hp olayını bir çare bulsunlar ya da silahları güçlendirsinler..

G Mall ın gücünün çok artması lazım , 2. oyundaki Fal ın yanından bile geçmiyor silah Fal da 3-4 mermi ile ölüyordu. G Mall ile durum ne 5-6 mermi mi :D

• G-MAL ile her sıktıgında 3 mermi attıgını düşünürsek 9 ya da 12 mermi ile ölüyor.. Buda yarı şarjör yapıyor... Tabanca ile 10 mermide ölüyor zaten adam.. Kim niye kullansın ki G-MAL'ı ancak uzak mesefalerde işe yarıyor. Salak olmayan adamlar 3 mermi yiyince durup sana teş etmek yerine kutunun arkasına geciyor sende G-(MAL gibi)kalıyorsun...
  • quote:

Bu arada Ruins haritasini koymuslar yeni update ile,atmosfer mukemmel olmus bu haritada,cok begendim ben.

highrise ve ruins; uc2'den kalma haritalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raifkokten

quote:

Bu arada Ruins haritasini koymuslar yeni update ile,atmosfer mukemmel olmus bu haritada,cok begendim ben.

highrise ve ruins; uc2'den kalma haritalar.

biliyorum o haritalarda 1000 kez oynamisimdir ama remakelerini cok begendim onu demek istedim.high rise yerine village ya da facility olsaydi daha ii olurdu bence.ç
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.