Şimdi Ara

Ümit Karan!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar Ümit Karan İstanbul Belediye maçında sakatlanmış.Fener maçında oynayamıcakmış galiba. Bi bilgisi olan var mı? Ümit lazım bize yaa

• fener maçına zormuş durumu mr çekilmiş sağ bacakğında adele yırtılmazı baya ilerlemiş
  • bugun gazetede ben de gordum buyuk ihtimal fb macında yok yazıyordu bence yeri kapatılır ama olsa iyi olurdu

• bizim için iyi haber.
    kendisine de geçmiş olsun diliyorum.
  • büyük ihtimal tek forvet çıkacaklar. eğer nonda gününde olursa daha faydalı olacağını umuyorum.
  • Persembe günü kesin belli olacak ama bu maçta insallah oynar
    ama Nonda Ümit Karan i aratmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: _GökTürk_

Persembe günü kesin belli olacak ama bu maçta insallah oynar

Doğru diyorsun.Nonda Ümit'i aratmaz.İstedği hava toplarını alırsa zaten Ümit kim ya dedirtir.Ama havadan değilde yerden gelen ataklara yerden atacağı şutlarda Ümit'i aratır.Nonda oynarsa Kanatlar çok iyi olmalı.Bol bol orta açılmalı.Zaten ikisinin ortası bir forvetimiz yok.Hem havada hem karada iyi olacak.
  • Oynar o ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: fyagiz

quote:

Orjinalden alıntı: _GökTürk_

Persembe günü kesin belli olacak ama bu maçta insallah oynar

Doğru diyorsun.Nonda Ümit'i aratmaz.İstedği hava toplarını alırsa zaten Ümit kim ya dedirtir.Ama havadan değilde yerden gelen ataklara yerden atacağı şutlarda Ümit'i aratır.Nonda oynarsa Kanatlar çok iyi olmalı.Bol bol orta açılmalı.Zaten ikisinin ortası bir forvetimiz yok.Hem havada hem karada iyi olacak.

Geçen hafta nonda'nın çektiği bir şut vardı (trabzon maçı da olabilir hatırlayamadım şimdi) müthişti. Ama tek vuruşlarda ümiti ararız o ayrı mesele...

• Arkadaşlar kafanızı yormayın Ümit'in dizinde ödem oluşmuş FB maçında oynaması yüksekmiş.. Rahat Olun her türlü yeneceiz FB'yi ....
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeLy56

Arkadaşlar kafanızı yormayın Ümit'in dizinde ödem oluşmuş FB maçında oynaması yüksekmiş.. Rahat Olun her türlü yeneceiz FB'yi ....

yani oynayacak mi ?
  • Şu Ümit çok ters adam ya bize
  • Güzel haber.Bizi zorlayabilecek iki adamdan biriydi.Diğeri arda....
  • Ümit yoksa Hakan oynamalı bence. Herkes Nonda şöyle iyi böyle iyi diyor ama derbi havasını bilmeyen bir adam. Hakan daha faydalı olur.

Hakanın savunma arkasına kaçışlarını yapamıyor Nonda. Ama Ümit oynar gibime geliyor. Bu maçta oynamayacaksa ne zaman oynayacak?
  • quote:

Orjinalden alıntı: freestyle_

Ümit yoksa Hakan oynamalı bence. Herkes Nonda şöyle iyi böyle iyi diyor ama derbi havasını bilmeyen bir adam. Hakan daha faydalı olur.

Hakanın savunma arkasına kaçışlarını yapamıyor Nonda. Ama Ümit oynar gibime geliyor. Bu maçta oynamayacaksa ne zaman oynayacak?

+1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.