Şimdi Ara

Uluslararası Ticaret

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık olarak 2 hafta kaldı sınava şu an ki puanlarım belli ve sanırım gerçek sınavda da çok farklı bir sonuç el de edemeyeceğim belli ki olsun ama yinede bilgili olan arkadaşlarıma hem bölüm hakkında hem de bölüme sahip olan üniversiteler hakkında bir kaç sorum olacak pek çok araştırma içine girdim fakat çoğu kişi haklı yada haksız gittiği üniversiteleri kötülemiş malesefki çalışmalarım veyahut ders e olan ilgi azlığım yüzünden Boğaziçini kazanamayacağım puanlar onu gösteriyor acı ama gerçek
    1- Uluslararası Ticaret bölümü tam anlamıyla nasıl bir bölüm ? Lütfen bilen biri yazarsa sevinirim üniversitelerin açıklama kısımlarında yazanı okumama rağmen anlamadım ama dil olarak yabancı dil öğrenmeyi seviyorum ve ticareti de sevdiğim için bana yatkın bir iş olduğunu düşünüyorum.
    2- Fakülte ve Yüksekokul arasında bir fark yokmuş duyduğum kadarıyla doğru mu ?
    3- Ygs-6 ile alan nadir okullar var İlk Üç sıralamasında 1.Boğaziçi 2.Gelişim 3.Esenyurt 4.Balıkesir olması gerekiyordu. Gelişim , Esenyurt ve Balıkesir Üniversiteleri hakkındaki yorumlarınızı alabilir miyim ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.