Şimdi Ara

Uludağ Üniversitesi 2014 Girişliler (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
6
Favori
6.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jamiryuu

http://hizliresim.com/Dko7Mv

ilk ders 1.öğretim başlangıcı 8.45 olması lazım ayrıca dersi tıkla otomasyonda yeni pencerede yada aşağıda gösterir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • L!oN K!nG kullanıcısına yanıt
    En sonunda buldum. Dersin uzerine tiklayinca yaziyormus saolasin

• quote:

En sonunda buldum. Dersin uzerine tiklayinca yaziyormus saolasin

ne demek başka sorun varsa pm den çekinmeden sorabilirsin

Bide su tanitim olayi var ya pazartesi kacta baslayip kacta biter tahmini ?

• quote:

Bide su tanitim olayi var ya pazartesi kacta baslayip kacta biter tahmini ?

onu hiç bilmiyorum katılmamıştım ben.

• Jamiryuu J kullanıcısına yanıt
    14:00 diyor sitede ama ne kadar sürecek bilemiyorum

Uludağ Üniversitesi 2014 Girişliler
    Tamam saolsin genede

• Centrifugal kullanıcısına yanıt
    1-2 saatte biterse cok iyi olur olmadi erken cikicaz :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jamiryuu -- 14 Eylül 2014; 11:11:46 >
  • Jamiryuu J kullanıcısına yanıt
    benim anlamadığım okula sabahtan gitmiyor muyuz öğleden sonra mı gidecez sadece konferans için
    Ilk gun hikaye olucak gibi ama oglene kadar hoca falan gelir herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Chrollo Lucilfer

quote:

Orijinalden alıntı: Chrollo Lucilfer

Arkadaşlar ders seçimi ekranımda 3 zorunlu ders ve seçmeli dil dersleri var sadece. Bu dersleri alınca 13 ediyor toplam kredim. Kontenjanı dolan dersler falan yazıyor altta. Ne ara doldu bu dersler. (İİBF Kamu bölümündeyim)

Durum hala aynı arkadaşlar. Okulun açılmasına çok az kaldı ve otomasyonda sadece 3 zorunlu 1 seçmeli derse kayıt yaptırabildim. Sizde de öyle mi?

Bu arada 15 Eylülde yapılacak tanıtım toplantısına gitmezsem bir şey kaçırır mıyım? 16 eylül gibi falan anca taşınırım.

aynen öyle. ben seçmeli dersede kayıt yaptıramadım. sadece 3 zorunlu derse kayıt yaptırabıldım. şimdi alcağım dersler otomasyonda var ama alamıyorum. ne yapcaz biz

• nnight N kullanıcısına yanıt
    ben daha ders seçimini yapamadım okulda hallolur
    inş. hallolur
  • nnight N kullanıcısına yanıt
    inşallah ne diyeyim bizim zorunlu hazırlık vardı geçtim hazırlığı hazırlıkta kalanların belli olmuş sınıfları benim hala ders programım belli değil okulda öğrenci işlerine gitmeyi düşünüyorum
    benim ders programı var ama salı çarş. cuma sadece 3 ders var aynen öğr.işlerine gitmemiz lazım onlar hallediyormuş hemen. aslında telefonları açsaydılar yaparlardı hemen ama açmadılar
  • bilgilendirme olayını biraz daha etkili kullansalar çok iyi olacak öidb sitesi var ama beni ilgilendiren duyuru yok en iyisi yüzyüze halletmek bu işleri teknoloji çağındayız internetten işimizi halledemiyoruz
  • Yemek olayı nasıl ? Fiyatı nedir ? Yemekler güzel midir ? İlk günden aç kalmayalım :D
    Bide ben öğrenci kartını almadım. Deniz banktan alıcan dediler de ne alaka onuda anladım.
  • quote:

Yemek olayı nasıl ? Fiyatı nedir ? Yemekler güzel midir ? İlk günden aç kalmayalım :D
    Bide ben öğrenci kartını almadım. Deniz banktan alıcan dediler de ne alaka onuda anladım.

yemekler guzeldir.fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 2 tl olması lazım. kartı alman lazım öğrenci kartı denizbank ile anlaşmalı böylece hesap kartı olarak kullanabilirsin.Ayrıca yemekhanede yemek yiyebilmen için karta tl yüklüyorsun okutarak giriyorsun yemekhaneye.Belki yeni gelenler için fiş verirler ama sanmam ilk gün almış olman lazımdı kartını.

yemek listesi :http://saglikkultur.uludag.edu.tr/Icerik/index/konu/654

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L!oN K!nG -- 14 Eylül 2014; 18:38:10 >
  • dersleri seçemeyen 1.sınıf arkadaşlar sakin olun zaten sizin alacağınız dersler belli olduğu için kontenjan dolmaz sadece öğrenci işlerine gidip durumunuzu anlatıp işinizi halletmek.sıra bekleyebilirsiniz sizin gibi çokça öğrenci olacaktır.

Arkadaş kayıdı yaptırdığı binadan almış. Kimse bişey demedi ki sordum bide okadar yok dediler
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.