Şimdi Ara

Ultranet 100MBPS İnternet...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bulunduğum konumda Ultranet altyapısı bulunmamakta :( buna nereden başvuru yapabilirim Allah aşkına çok kullanmak istiyorum 200TL olsun ayda gene vereceğim bıktım artık 3MBPS İnternetten ya :(
    En fazla 16MBPS İnternet diyor ama bir kere bile 16MBPS İnternet göremedim lanet olsun böyle işe ya :( Abi nereden ulaşabilirim bu insanlara bu yetkililere ben artık Ultranet istiyorum ya vallahi yıldım bir el atın gözünüzü seviyim ya.
    Abi çok kötü bir şey şu yavaş internet ya...
    Yetkili birileri göz atsın ya.

• Ultranet ne arkadaşım hipernet veya fibernette yüksek hızı görürsün modem arayüzünden adsl hat değerlerini at.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    hat değerleri ne alaka ? ben nereden fibernet veya yltranet neyse artık başvuru yapacağımı soruyorum sana,bulunduğum bölgede fibernet* yok,buna nereden başvuru yapabilirim diye sordum.Hat değelerimi napacaksın benim ?
  • Ultranet 16 mbps kadar verilebilen bir Adsl altyapısı.

Hipernet ile 100 mbps kullanabilirsiniz (bölgenizde vdsl2 altyapısı varsa)

Türk telekom müdürlüklerinden başvuru yapabilirsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Srcn81 -- 20 Mart 2016; 16:55:23 >
  • Srcn81 kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam
  • halilakyildiz kullanıcısına yanıt
    Arkadaş hat değerlerine bakarak altyapıda fiber var mi onu tahmin etmek istemiş. Başvuruyu da doğal olarak altyapının sahibine yapman lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.