Şimdi Ara

Ülker Peki Çilekli Nereden Bulabilirim. Acilllll

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
0
Favori
5.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bana ülker peki çilekli lazım. Eşim hamile bundan istedi. Donanım haberin gücünü biliyoruz bir yardım eli uzatın

Ülkeri de gün içerisinde arayacağım... Gerekirse tarifte olur bir nebze yaparız galiba...

Üretimden kalktı biliyorum ama pakistan falan üretim yeri diye şeyler okudum...

• Herhangi bir markanın çilekli kekini daya gitsin.

https://www.migros.com.tr/ulker-kekstra-jolebar-cilekli-kek-47-g-p-4ded39
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D50B08F8B

Herhangi bir markanın çilekli kekini daya gitsin.

https://www.migros.com.tr/ulker-kekstra-jolebar-cilekli-kek-47-g-p-4ded39
    2 gün önce aldim kardeşim..
  • İşiniz çok zor ancak butik pastanelerden muadil ürün tarzı bişeyler bakabilirsiniz. Ya da deneye deneye kendiniz yapmaya çalışacaksınız
  • Benim de canımı çektirdin bak
  • Illa ülker mi olacak hocam sende
    Baska ürünler var cilekli
    Onlardan dene
    Olmadi direkman cilek al ver
  • Pastanelere akşam bakacam fakat tarifi bulursam kendim yapmaya çalışacağım.@BSG

Kusura bakma tarif bulursam paylaşırım sizinlede...@White Death

Çilekle olacak iş değil çilek buzdolabında stoklamıştım. Diğer ürünler de hepsini denedim örnek kekstra.@Kanatlandırmayan_Redbull

Arayış devam etmektedir...

• hocam internette paket halinde abur-cunur satan siteler-dükkanlar var, onlara da sor ellerinde falan vardır belki.
  • Canım çekti
  • Googledan bakınıyorum. Fakat sizde link bulursanız bana atarsanız sevinirim.@BenVarım

Kusura bakmayın..@kmlkszhacker
  • glıkoz şurubuyla afıyet olsun
  • hocam rulo kekler falan oluyor pekiye benzeyen. onun gibi bir şeyle çileği karıştırsan?
  • Yapacak bir şey yok.@9600_G_T

Akşam ülkeri arayacağım ve tarif bulabilirsem o tarz bir seyler yapacağım...@Seks Mavisi Gömlek
  • Benim bir pastaci tanidigim var organik pastalar yapıyor ona resim attim yarin yapmaya calisacak hem kati maddesi olmayacak hemde peki ye benzer birebir yapacak. Ülker in çalisma saatine yetisemedim. Sonuclari burdan paylasirim inşallah aynisi olur... Herkese yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Beklemedeyiz
  • Offflan ne guzeldi onlar yaa

Neden kalkti ki

Dankek topkek falan çöp peki harikaydi
  • Aslında hemen hemen aynısı nereden bulabiliriz.@rusca_kitap

Katılıyorum size@hamza5806
  • Yemesin bir şey olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adonise

Aslında hemen hemen aynısı nereden bulabiliriz.@rusca_kitap

Katılıyorum size@hamza5806
    Market suudi arabistan marketi. Umrede olan biri getirebilir diyeceğim ama suudi arabistan korono virüs sebebiyle umreyi yasakladı malesef. İnternette pakistan sitelerinde çıkıyor. Oradan çevredeki arap ülkelerine gidiyor.

Benim annem türkiyede meşhur bi çikolata fabrikasında çalışıyor. Türkiyede satılan ürünleri farklı ambalajlarda ve farklı şekillerde dışarıya satıyorlar. Yani aynı ürünü aynı pakette bulmanız imkansız.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.