Şimdi Ara

ülkeden gitmek istiyorum diyenlere laf edenler de aynı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şimdi çoğu genci görüyoruz, fırsatım olursa yurtdışına gitmek istiyorum kendimi kurtarmak istiyorum diyorlar.
    tartışacağım konu aslında bu değil, herkes böyle düşünürse elbette ülkemizi ilerletemeyiz.

Ama işte bu gençlere "ülkeni nasıl satarsın sadece kendini düşünüyorsun" diyen insanları gördüm de, sosyal mecralarda yaptıkları yorum şu :
    eyt yoksa oy yok, atanamayan memurlardan oy yok bizi atayın vs.

Erdoğanın zillet ittifakı twitinin yorumlarına baktım da, kimse ne ekonomi ne de ülkedeki ayrışmaya dikkat çekmiş, herkes eyt yoksa oy yok, bilmem ne yoksa oy yok diyor.
    yani yine herkes kendi derdinde.

ya sen de bencilsen kendimi kurtaracağım diyen gençlere laf etme
    ya da ülkemizin geleceği için düşünüp mantıklı kararlar ver

kendi çıkarına göre oy verme

• keşke devlet şöyle bir şey yapsa ülkeden gitmek isteyen ne kadar genci yaşlısı varsa tüm masraflarını karşılayıp sonra da vatandaşlıktan çıkartsa vallahi başka hiçbir haber beni bundan daha fazla sevindiremez
  • Konu nedir?

+30 yıldır bir fiil çalışmış takır takır vergisini ödemiş karşılığında "çalıştıkça azalan maaş" sistemi eline verilmiş insanlara laf sokmak mı?

eyt varsada oy yok yoksa da oy yok, gitmek isteyende hain felan değil imkanı olan "dakka durmam" dese zerre kınamam, gitsin kendini kurtarsın.

az ötedeki konuda kuşak olmuş ulupamir Türklerine "vatan haini bekçiler" diyen gençleri de görüyoruz.

Neyin kafasını yaşıyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.