Şimdi Ara

ULEAD VİDEO STUDIO İLE KURGU YAPMAK(RESİMLİ) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
6
Favori
42.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ellerine emeğine sağlık. Bu güzel paylaşım için ÇOK teşekkürler.
  • Çok uğraştım bu çalışma için.. Aslında daha devamı olacaktı ulead video studyo anlatımının, detaylı ses işleme overlay gibi işlemler için ama zamanla bu başlık kaybolup gidecek biliyorum...

Sabit olacağına emin olsam Adobe Premiere detaylı anlatımını yapacağım.. Ayrıca başlıkta çok resim
    olduğundan sitenin asp tabanlı olması sayfanın açılışını çok çok uzatıyor.

Forum yöneticileri devam et! derse, devam edeceğim.
  • Elinize emeğinize sağlık gerçekten çok faydalı bir çalışma olmuş. bildiğim kadarıyla forumda böyle bir çalışma yok.

Bu arada ulead 'ın bütün versiyonlarında bu böylemidir bende ulead v s 10 var
  • Belkide üst başlık olabilir.

Sanırım o zaman kaybolmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mrtcakmak

Elinize emeğinize sağlık gerçekten çok faydalı bir çalışma olmuş. bildiğim kadarıyla forumda böyle bir çalışma yok.

Her sürümünde farklılık var.. Şu anda 11.sürüm çıktı.Ekstra özellikler geldiği söyleniyor.Sitesinden demosunu indirip yeni özelliklerini
    inceleyeceğim.
  • Ulead video düzenlemede iyi bir program iyi bir analtım olmuş böyle bir şeye ihtiyacım vardı ama zaman yok fotoğraflarımı bile düzenleyemiyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: nodar

quote:

Orjinalden alıntı: mrtcakmak

Elinize emeğinize sağlık gerçekten çok faydalı bir çalışma olmuş. bildiğim kadarıyla forumda böyle bir çalışma yok.

Her sürümünde farklılık var.. Şu anda 11.sürüm çıktı.Ekstra özellikler geldiği söyleniyor.Sitesinden demosunu indirip yeni özelliklerini
    inceleyeceğim.

• tebrıkler.çok guzel bir çalışma.bende 1-2 yıl önce bunu çözmek için çok ugraşmıştım.
  • Gerçekten çok zor bir çalışma. Bu sitede önceleri "yapacağım" diye söz verenler oldu ama (ulead video, pinnacle studio gibi) bu şekilde resimli anlatmaya cesaret eden çıkmadı diye biliyorum. Ben Ulead Video Studio 5 programını bu sitede sadece yazı olarak açıklamıştım. Onu da bana başka bir arkadaş açıklamıştı ama ben programı kullanamamıştım. Sadece o açıklama ile kalmıştı.
    Çok teşekkürler nodar...
  • kardeş güzel çalışma

senden bir ricam var sadece videoyu dönüştürmek daha doğrusu kaliteli dönüştürmek üzere bir konu açsan olur mu?? Ben VCD formatında çeviriyorum çok iğrenç bir görüntü oluyor.Yani custom seçeneği de yok. nasıl yapacaz yani kaliteyi biraz daha artırmak istiyorum.Create disk seçeneğine tıklıyorum orda vcd diyorum sadece bir ayar var VCD de ama diğerlerinde iki üç ayar var.

yani ne yapmam lazım??
  • Evet haklisin.Yakinda kaldigim yerden devam edecegim.Bugünler epey
    yogunuz.En kisa zamanda..
  • harika olmuş.

kendi çektiğimiz bir videoya müzik ekledikten sonra videoyu müziğe göre oynatabilirmiyiz.

yani müziğin bol bass lı kısımlarında videoyu titretme falan...

ellerinize yüreğinize sağlık...
  • quote:

Orjinalden alıntı: silverstar68

harika olmuş.

kendi çektiğimiz bir videoya müzik ekledikten sonra videoyu müziğe göre oynatabilirmiyiz.

yani müziğin bol bass lı kısımlarında videoyu titretme falan...

ellerinize yüreğinize sağlık...

Maalesef o özellik ulead da yok.Pro yazılımlarda mümkün.Bunun dışında orjinal ses izinin üzerine
    müzik ekleyebilirsin.Ses efekti olarak basit efektlere sahip.. Daha üst seviye olarak "Ulead Media Studio"
    var.. Ya da onun muadili Adobe Premiere,canopus gibi programlarla yapabilirsin.
  • kardeş bende ulead 9 var.Bende titreşim yapmak istiyorum.Hani şu atv de şahan da oluyordu kamera titriyor hıphızlı zoom yapıp efekt veriyorlardı.Yani bunu acaba hangi programdan yapabiliriz? yani müziğe göre olması şart değil sadece o özellik olsun yeter
  • tebrik ederim güzel çalışma ben de ulead 10 plus kullanıyorum
    hattal http://www.youtube.com/watch?v=Q6hSoZ58G1Y bu videoyu da ulead la yaptım
    ama daha çok video efeği ve geçiş efeği istiyorum acaba yama falan var mı kursak ya da yeni sürüm falan çıktı mı bilgisi olan var mı?
  • Evet daha fazlaplugin var.Hemde ücretsiz.Müsait oldugumda bir yere upload ederim.
  • baba gözünü seviyim yap acayip sevap işlersin benim gibi durumda olan bi sürü kişi vardır bekliyorum merakla.
  • bu arada uvs 11 i indirdim 10'la nerdeyse hiç bi fark yok.
  • Düzenleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nodar -- 28 Eylül 2008; 17:59:48 >
  • Düzenleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nodar -- 28 Eylül 2008; 18:00:46 >
  • Düzenleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nodar -- 28 Eylül 2008; 18:01:39 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.