Şimdi Ara

ufak ve şık Telefon Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çok uçuk kaçık bir fiyatı olmayan şık ufak ve mümkünce şarjı en az 3 gün giden bir telefon arıyorum.Symbian falan olması önemli değil mms,gprs felan olsun ekranı kaliteli olsun yeter.Bu zamana kadar hep nokia kullandım bundan sonrada değiştirmeyi pek istemiyorum aslında ama olmazsa başka bir markada düşünebilirim. 8800 ve samsung'un siyah ince bir telefonunu gördüm bunlar nasıldır ücret 1 milyarı geçmezse iyi olur.

• quote:

Orjinalden alıntı: apolloturk

Arkadaşlar çok uçuk kaçık bir fiyatı olmayan şık ufak ve mümkünce şarjı en az 3 gün giden bir telefon arıyorum.Symbian falan olması önemli değil mms,gprs felan olsun ekranı kaliteli olsun yeter.Bu zamana kadar hep nokia kullandım bundan sonrada değiştirmeyi pek istemiyorum aslında ama olmazsa başka bir markada düşünebilirim. 8800 ve samsung'un siyah ince bir telefonunu gördüm bunlar nasıldır ücret 1 milyarı geçmezse iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Time2Die

quote:

Arkadaşlar çok uçuk kaçık bir fiyatı olmayan şık ufak ve mümkünce şarjı en az 3 gün giden bir telefon arıyorum.Symbian falan olması önemli değil mms,gprs felan olsun ekranı kaliteli olsun yeter.Bu zamana kadar hep nokia kullandım bundan sonrada değiştirmeyi pek istemiyorum aslında ama olmazsa başka bir markada düşünebilirim. 8800 ve samsung'un siyah ince bir telefonunu gördüm bunlar nasıldır ücret 1 milyarı geçmezse iyi olur.

quote:

Orjinalden alıntı: Time2Die

quote:

İroniye bak, ucuz olcak ama 8800 (Bkz: Beyaz Show, Psikopat)

Nokia: 6111,6131,6233 vs vs...
    Sony Ericsson: k750, k310, w800, w700, w710, w810, vs vs...
    Motorola: KRazr canary, V3i, V3x, V3....
    Diğer markalarda yorum yapamicam

• quote:

Orijinalden alıntı: Time2Die

quote:

quote:

quote:

evet biraz ironik gibi oldu ama dediğim gibi üst sınır 1 milyar 8800 ıda geçen sordum 1050 ytl civarı bişey söyledi telefoncu ama bi sirocco asla alamam yani.1 milyara kadar önerilerinizi bekliyorum 8800 da dahil.

• quote:

Orijinalden alıntı: SerafettinIsBack

quote:

quote:

evet biraz ironik gibi oldu ama dediğim gibi üst sınır 1 milyar 8800 ıda geçen sordum 1050 ytl civarı bişey söyledi telefoncu ama bi sirocco asla alamam yani.1 milyara kadar önerilerinizi bekliyorum 8800 da dahil.

Alıntıları Göster
    8800'a o fiyat değmez.... Sadece tipi ve reklamından dolayı uçuk kaçık fiyatlara satıyolar......

• quote:

Orijinalden alıntı: PlutosDaddy

8800'a o fiyat değmez.... Sadece tipi ve reklamından dolayı uçuk kaçık fiyatlara satıyolar......

Alıntıları Göster
    kardeş nokia 6131'e mutlaka bakmalısın ozaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manero

kardeş nokia 6131'e mutlaka bakmalısın ozaman.

Alıntıları Göster
    Küçük ve her isteğine cevap verecek telefon SE W810i
  • quote:

Orijinalden alıntı: over and under

Küçük ve her isteğine cevap verecek telefon SE W810i

Alıntıları Göster
    nokia 1112
  • quote:

Orijinalden alıntı: yegoadam

nokia 1112

Alıntıları Göster
    n95

6131 olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert

n95

6131 olabilir

Alıntıları Göster
    PHİLİPS 588. çok küccüg
  • quote:

Orijinalden alıntı: telefonumabak

PHİLİPS 588. çok küccüg

Alıntıları Göster
    k750i sony ericsson da iyi olur.Ama biraz daha para verebilirsen (200) Sony Ericsson W810i yi alabilirsin..

Müzik , Otofokus ve Macrolu 2mp kamera , Şık tasarım olarak seni etkiler .Bu telefon abimde var ama sarjını 1 günde bitiriyor
    650ytl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MesthLeS -- 27 Kasım 2006; 13:41:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MesthLeS

k750i sony ericsson da iyi olur.Ama biraz daha para verebilirsen (200) Sony Ericsson W810i yi alabilirsin..

Müzik , Otofokus ve Macrolu 2mp kamera , Şık tasarım olarak seni etkiler .Bu telefon abimde var ama sarjını 1 günde bitiriyor
    650ytl

Alıntıları Göster
    hocam ayıp oluyo ama ya. ucuz olacak ve 1 milyarı geçmeyecek.
    yanlış yerdesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: erAn_

yanlış yerdesin.

Alıntıları Göster
    samsung e900 olabilir 2,el nokia 8800 olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: noob saibot

samsung e900 olabilir 2,el nokia 8800 olabilir

Alıntıları Göster
    6233 önerebilirim Nokia olsun isterseniz...

Bir de arkadaşlar S.E olarak w810i'yi söylemişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömer

6233 önerebilirim Nokia olsun isterseniz...

Bir de arkadaşlar S.E olarak w810i'yi söylemişler.

Alıntıları Göster
    4 telefon kaldı onlardan biribi seçeceğim artık
    1)Nokia 8800
    2)Samsung D900
    3)Samsung E900
    4)S.E. W810i

şu anda d900'e baya yakınım denebilir.W810i özelliklerinden dolayı kafamı karıştırıyor ama şarjının problem olabileceğinidüşünüyorum.8800 tasarım olarak bir gerçekten süper ama sirocconun çıkmasıyla tahtı baya sallantıda gibi duruyor.

quote:

yanlış yerdesin.

kardeşim ben hiç bir msjımda ucuz olacak demedimki uçuk kaçık rakamlar olmayacak dedim(örneğin sirocco gibi).

• quote:

4 telefon kaldı onlardan biribi seçeceğim artık
    1)Nokia 8800
    2)Samsung D900
    3)Samsung E900
    4)S.E. W810i

şu anda d900'e baya yakınım denebilir.W810i özelliklerinden dolayı kafamı karıştırıyor ama şarjının problem olabileceğinidüşünüyorum.8800 tasarım olarak bir gerçekten süper ama sirocconun çıkmasıyla tahtı baya sallantıda gibi duruyor.

quote:

yanlış yerdesin.

kardeşim ben hiç bir msjımda ucuz olacak demedimki uçuk kaçık rakamlar olmayacak dedim(örneğin sirocco gibi).

Alıntıları Göster
    walla bence 6233 al alayına gider

• quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

walla bence 6233 al alayına gider

Alıntıları Göster
    6233
    400 YTL de cebinde kalır.

Saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muRTah

6233

Saygılarımla.

Alıntıları Göster
    gayet mantıklı

quote:

Orjinalden alıntı: muRTah

6233

Saygılarımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: erAn_

gayet mantıklı

quote:

Orjinalden alıntı: muRTah

6233

Saygılarımla.

Alıntıları Göster
    6233ü inceleyeceğim eğer hoşuma giderse direk alacam olmazsa d900 alacam.hepinize teşekkür ederim

• quote:

6233ü inceleyeceğim eğer hoşuma giderse direk alacam olmazsa d900 alacam.hepinize teşekkür ederim

Alıntıları Göster
    LG C3400 hem küçücük hem de fiyatı uygun.

Yaklaşık 300 YTL civarında bulursun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.