Şimdi Ara

ücretsiz kitaplar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle herkesten özür dilerim bazı sorunlardan dolayı foruma giremedim mesajlar atmışsınız dönemedim bugün inşallah bu meseleyi hallediyoruz

bilmeyen arkadaşlar için de durumu anlatayım kısaca
    ben önce seneye kalmayı düşündüm gidip yeni kitaplar aldım ama güzel bir tercih yapıp biraz da şansla bir tıp fakültesine yerleştim şimdi kitaplar tamamen 0 kapağı bile açılmamış olarak duruyor ben de bunları sizlere göndereceğim

Sizlerden istediğim 2 şey var

1-bana pm atmayın çünkü gerçekten okuyamıyorum çok mesaj var buraya istediğiniz kitabı (herkese yardım edebilmem için max 2 kitap yazalım) yazın

2- gerçekten ihtiyacınız yoksa lütfen yazmayın hem ben amacıma ulaşamam hem de gerçekten ihtiyacı olanların vebali size kalır..

****istenilen kitapları gerçekten ihtiyacı olduğunu burdan söyleyen ve yazan ilk kişilere göndereceğim mesela ygs kimyayla lys biyolojiyi ilk yazan x kişisi ve gerçekten ihtiyacı var bunu belirtmiş ****

ben saat 12.00 da buraya kitapları göndereceğim kişileri yazacağım onlarda bana pm yoluyla adreslerini yazarsa bugün öğleden sonra kargoya vermeyii planlıyorum allahtan bir şey çıkmazsa

HİÇ KULLANILMAMIŞ KİTAPLAR

LYS Simetri Biyoloji
    LYS Simetri MAT 2. ve 3. kitap
    ygs-lys palme biyoloji soru bankası a-b
    ygs-lys eksen biyoloji soru bankası
    fem mat 1 konu özetli soru bankası
    fem 25 lys kimya denemeleri
    fem lys organik kimya cep kitabı
    karekök mps 3
    karekök mps 4
    güvender lys biyoloji soru bankası

EN FAZLA İLK 5 SAYFASI ÇÖZÜLEN KİTAPLAR ( sadece ilk konudan 1-2 test hepsi 0 ayarında )
    FEM LYS FİZİK KİMYA BİYOLOJİ SORU BANKALARI beyaz kitaplar
    pALme organik kimya soru bankası
    birey c serisi biyoloji ve fizik soru bankası

***arkadaşlar konuyu ücretsiz kitaplar diye açtım ama ücretsiz kitap varmış alalım gözüyle değil de hani alamayacak durumda olanlara ulaştırmak için ***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enigmrb -- 28 Ağustos 2014; 11:14:00 >

• Mat - 2 Simetri Setimde 3. kitap eksik.

Almaya kalkıyorum, seti bozamayız diyorlar. Eğer onu gönderirseniz çok makbule geçerdi..

Bir de Palme Organik Kimya'yı alabilirim hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomthejeer -- 28 Ağustos 2014; 9:46:40 >
  • Hocam fem matematik 1 konu özetli soru bankasını yollarsanız çok sevinirim.
  • Hocam bende dershaneye gitmiyorum matematikte sıkıntım var

Fem mat1 konu ozetli

Lys simetri biyoloji hocam yollarsanız çok sevinirim tabi siz bilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım ihtiyaç sahiplerine ulaşır .
  • bende bugün biyoloji sb alacaktım ya neyse ihtiyaç sahibi çıkmazsa pmlersiniz hocam
  • Hocam bireyin bio ve fizik kitabını alabilirsem çok güzel olur, daha fazla ihtiyacı olan varsa yazsın , çünkü staja başlayınca alabilecek konuma gelicem heralde

• Karekök Mps3. İsteyen çıkmazsa Mps4ü de alabilirim.
  • Öncelikle Selamın Aleyküm
    Hocam ben dershaneye gitmiyorum kendim evde hazırlanıyorum.
    FEM LYS FİZİK VE KİMYA SORU BANKALARINA TALİBİM.
    İHTİYACI OLAN BASKA ARKADAS YOKSA
    ORGANİK KİMYA İLE BİYOLOJİ YE DE İHTİYACIM VAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EMRE TURAÇ -- 28 Ağustos 2014; 11:05:53 >
  • hocam eğer karekök mps-4 ü alabilirsem çok iyi olur çok da güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Mat - 2 Simetri Setimde 3. kitap eksik.

Almaya kalkıyorum, seti bozamayız diyorlar. Eğer onu gönderirseniz çok makbule geçerdi..

Bir de Palme Organik Kimya'yı alabilirim hocam.

kardeşim ihtiyacın var mı gerçekten mesela 3. kitap ve organik kimyayı ilk sen yazmışsın o yüzden hani razıysan bu iki kitap sana gidecek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z.E.U.S

Hocam fem matematik 1 konu özetli soru bankasını yollarsanız çok sevinirim.

bu kitap da eğer onaylarsan sana gidecek ilk sen yazmışsın dediğim gibi gerçekten ihtiyacı olanlara gitsin istiyorum razıysan bunu da sana yollayacağım ?
  • poset cay kullanıcısına yanıt
    bu kitaplar eğer onaylarsan sana gidecek ilk sen yazmışsın dediğim gibi gerçekten ihtiyacı olanlara gitsin istiyorum razıysan bunu da sana yollayacağım ?
  • Palme biyolojiyi alabilirmiyim a-b

• quote:

Orijinalden alıntı: EMRE TURAÇ

Öncelikle Selamın Aleyküm
    Hocam ben dershaneye gitmiyorum kendim evde hazırlanıyorum.
    FEM LYS FİZİK VE KİMYA SORU BANKALARINA TALİBİM.
    İHTİYACI OLAN BASKA ARKADAS YOKSA
    ORGANİK KİMYA İLE BİYOLOJİ YE DE İHTİYACIM VAR.

kardeşim gerçekten ihtiyacın var mı ? bu kitapları alamayacak durumdaysan yani dediğim gibi günahı sizin boynunuza kabulediyosan fizik kimya biyoloji fem soru bankalarını 3 lü olarak sana yollayayım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enigmrb

bu kitaplar eğer onaylarsan sana gidecek ilk sen yazmışsın dediğim gibi gerçekten ihtiyacı olanlara gitsin istiyorum razıysan bunu da sana yollayacağım ?

görünüşe göre daha zor durumda başka talep yok ,ben onaylıyorum
  • Karekok mps 3,4
    Birey c biyo fizik

• Enigmrb E kullanıcısına yanıt
    hocam lys biyoloji kaynagına ihtiyacım yok fizik kimya göndersen yeter bana eğer daha fazla ihtiyacı olan baska arkadas varsa eger ona gönder vebali kalmasın üstümde ben dershaneye gitmediğim için istemiştim ama eğer durumu daha kötü bir arkadas varsa bildiğin ya bilen ona gönder. @Enigmrb
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Z.E.U.S

Hocam fem matematik 1 konu özetli soru bankasını yollarsanız çok sevinirim.

bu kitap da eğer onaylarsan sana gidecek ilk sen yazmışsın dediğim gibi gerçekten ihtiyacı olanlara gitsin istiyorum razıysan bunu da sana yollayacağım ?

Hocam maddi durumum kötü olduğundan dershaneye vs. gidemedim yollarsanız işime yarayacağını düşünüyorum tabi yinede size kalmış.Bu konu içinde ayrıyetten teşekkür ediyorum maddi durumu kötü olanlar için ilaç gibi gelicektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: poset cay

quote:

görünüşe göre daha zor durumda başka talep yok ,ben onaylıyorum

tamamdır bu soru bankalarını sana göndereyim whatsapp varsa tel no msj at özelden yoksa da direk adres yolla
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.