Şimdi Ara

ÜCRETSİZ hosting/reseller veriyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Daha önceden hosting işi yapmıştım fakat uzun zamandır ara verip başka işlerle uğraştım. Bugün yeni bir server aldım. Şuan tekrar bu işe dönmek istiyorum. Bi yerden başlamak için de ücretsiz olarak hosting dağıtımı yapıyorum. Sitelerin uygunluk durumuna göre ücretsiz olarak bilgiler mail adresinize gönderilecektir.

İlk etapta ücretsiz olarak hosting veriyorum. Özel olarak görüştüğüm kişilerle reseller hesabı da verebilirim.

Bu konunun altndan yazabilirsiniz yada ugur_basci@hotmail.com adresine mail atarsanız daha çabuk dönüş olacaktır.

herkese kolay gelsin.

Not: Bu serverda sınırlı sayıda hosting verilecektir.

• Ben ilk defa Site açacağım blog niteliğinde bende bi yerden başlayacağım Site hala tasarım halinde Dreamweawerda yani birazcık alana talibim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yhackup -- 23 Şubat 2014; 1:11:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yhackup kullanıcısına yanıt
    Sitenizi hazırlayın ne zaman yayına vermek isterseniz hostinginiz hazır. Yardımcı olurum.
  • Biir site yaptım fakat internete sunmam konusunda bilgiye ihtiyacım var .. Yardım konusu actım siteyi internete sunmak baslıklı arastırdıgıma göre domain ve host almam gerekli yardımcı olursanız sevinirim .
  • ahmo68 A kullanıcısına yanıt
    @ahmo68

Önce bir domain almayla işe başlayabilirsiniz ortalama 20-25 lira civarında.

daha sonrasında ben size bir hosting vericem. Şifreniz falan olacak bu şifreyle giriş yapıp site dosyalarınızı bu hostinge atacaksınız sonrasında siteniz yayında olacak.
  • Öncelikle yardımınız icin cok tesekkür ederim dediginiz üzere su anda domain alcam .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.