Şimdi Ara

Ücretsiz Findeks Kredi Notu Öğrenme. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
212
Cevap
27
Favori
66.176
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler. En son Haziran ayında kontrol etmiştim, Enpara ile ücretsiz öğrenebiliyorduk o zaman. Bu da iyi oldu :)

• 1750tl gösterdi.
    Puanlara nereden bakıyorsunuz?
  • Hepsiburada 15bien kadar veriyor. Benim anlamadığım 2020 yılı içerisinde hep 4 gün geçikmeli ödediğimde puanım 1300'Lere kadar düştü. 2021 Yılında da 5 gün gecikmeli ödedim ama Grafiğe baktığımda Eğimli bir şekilde yukarı doğru gitmiş 1640Puanlara kadar çıkmış :)

• Kullanılabilir 10 tl hepsipara hediye etti bu işlem sonrasında, teşekkürler.

• İlk defa kredi notuma bakmış oldum , teşekkürler.

HB 2500 TL limit verdi , kredi notum 1561 miş.

• 1476 puan, 500 lira limit. aralıkda ise 1580 puan imiş. garanti 10k vermişti.

• HB max 2500 veriyor diye tahmin ediyorum kimse üstünü alamamış.
  • Broon kullanıcısına yanıt

Bende de 2500tl çıktı. Findek puan 1550

• talep eden HASO diyo. haso da kim

• Bana da 2500 verdi.

Findeks girişi güzel değil gerçekten parolanın süresi dolmuş son 3 paroladan farklı olacakmış telefona mesaj falan geliyor çok gereksiz en fazla giren kredi skorumu görür neden bukadar uğraştırıyorlar ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk70 -- 18 Ocak 2022; 18:6:54 >
  • faydalandık teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: cream cheese

Kullanılabilir 10 tl hepsipara hediye etti bu işlem sonrasında, teşekkürler.

Hocam bana hiçbir şey vermedi sizin limit ve not nekadar merak ettim yazarsanız iyi olur

• yarın bir bakayım.. :)

• findeks notumu öğrenmiş oldum tesekkurler
  • Yaptık, 2 bin çıktı ama birisi hesabı patlatıp sipariş geçmesin bu limit ile burası Türkiye abi?

• Yeni limit arttırmıştı , 1203 puan gelmiş.
    En kolay nasıl yükselir üni öğrenciyim deneyimli abiler yeşillendirirse sevinirim.
  • Kart limitlerini %70 den fazla kullanma (ne kadar az kullanır ödersen o kadar çok yukselir) bir de kullandığın ürünlerin yılını arttır.14 sene önce aldığım öğrenci kartım hala duruyor puanımı en cok artıran kart :)
  • baba1993 kullanıcısına yanıt
    Ne kaldı 😂 yükseltmek için
  • sukruciger S kullanıcısına yanıt
    Tamamdır sağolun.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.