Şimdi Ara

Ücretsiz dağıtılacak tabletlerin özellikleri belli oldu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
4.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence asparagas bilgisayar dediler tablete döndü vestel tablet 400 tl 3000 tl nerede 2600 tl nereye gidiyor olmadı bakanım.adam gibi yapın yapacak dağıtacaksanız.

• Hep yalan söylüyor dun manisa yok

• Bize verildi, çin markası,

Pubg felan kaldırıyor( arkadaşım gösterdi )

Fakat android 8 ve çekirdek meselesi afedersiniz ama babayı alırsınız. 8 çekirdeği siz 2 çekirdek diyin.

• eğitim nedir ki neden eğitime gerek var ya kimse bilmiyor. gerçekten eğitimin amacı nedir. bilen kişi o kadar azdır ki 350.000 de 1 kişi çıkmaz

• ekranın parlaklık değeri, ön kamera kalitesi type-c şarjı ve keyboard folio nun varlığı önemli

• Ben anlamıyorum tableti sadece gelir düzeyi düşür sosyal yardım alan ailelerin çocuklarına dağıtılacakmış bakıyorum bilmem kaç tane evi arabası arsası bilmemnesi olanlar her türlü yardımı ala biliyo ben bi yere baş vurmaya gittiğimde eşiniz sigortalı deniyo tamam sigortalıda bu adam bi maaşla kredimi ödesin fatura mı ödesin evmi geçindirsin çocuk mu okutsun

• Ben baş vurdum bana veremediler tableti benim kızım birinci sınıfa gidiyor canlı derse bağlanması gerekiyor telefon dan bağlanamıyoruz sürekli kesiliyor.

• Ben oglum için tablet başvurdum ama başvurum degledrme alınmadı nede benim durumu yök bakıyorum arabasi olaylar evi olalar anlıyormuş kurban olduğum allah'a kabul etmes

• Tableti fakire fukaraya veren yok yalan hepsi...ne evim var ne arabam asgari ücretle kirada ev geçindirmeye çalışıyorum tablet kriterlerine uymuyormuşum ..keşke evim arabam var diye form doldursaymışım çünkü onlara verildi ..haksa ben hakkımı helal etmiyorum

• tablet için başvuru nereye yapılıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S20FE S kullanıcısına yanıt
    Tablet mablet hikaye o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 13 Şubat 2021; 16:20:31 >
  • Youtube niye açılmıyor bu tabletlerde

• hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Görüldü bile.
    Sarı site
    https://www.sahibinden.com/bilgisayar-tablet-modeller-samsung-galaxy-tab-a-7.0-t500#/
    Kırmızı site*:
    https://www.google.com/search?q=samsung+galaxy+tab+a7+site:letgo.com

Kırmızı sitenin kendi arama arayüzü iyi olmadığından google kullanarak arama yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 13 Şubat 2021; 16:13:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NeroWin

Tablet yerine bilgisayar verin. Gerçekten tablet uzun vadeli bir yatırım değil.

Keşke 

• durumu olmayan ailelerin o tabletleri satmayacağı ne malum..
    çözüm tablet dağıtmak değil fiyatını düşürmekte
  • Çocukların işi görülsünde son model olmasına gerek yok

• iloveAmsterdam İ kullanıcısına yanıt
    Donanım olarak fena değil.https://www.youtube.com/watch?v=F6M4BOWETyw
    Ancak ortada tablet yok, şanslı youtuber dostumuz göstermelik dağıtılan 3 5 tabletin birini denk getirip incelemiş.

• Bir yakınıma okuldan tablet geldi.

Modeli Alcatel 1T 8092 10"
    Özellikleri
    SoC: Mediatek MT8167B
    4xCortex A35, 1.35GHz
    IMG GE8300 GPU at 500MHz
    RAM: 2GB
    Storage: 32GB(22GB free when out of the box)+MicroSD card up to 128GB
    Display: 10" IPS 1280x800, Multi touch capacitive(up to 10 points)
    Battery: 4080mAh,
    Camera
    Rear:2MP, 1/5", f2.4, Front:Same as Rear
    Connectivity:WiFi 802.11bgn, BT4.0, USB Type-C(USB 2.0 only)
    Box Content: Alcatel 1T 8092 Mobile internet device, European type 5V 1A charger(USB-A), USB cable (USB Type-A to Type-C 1m), various documents(user manual, warranty card etc.)

Cihaz sensör fakiri bir cihaz. Pusula bile yok. LTE desteği yok, sadece WiFi. Ekranın IPS olduğu belirtilmesine rağmen Samsung'un TFT ekranı bundan daha kaliteli.
    Cihaz su katılmamış saf Android 10 ile geliyor. MEB'in belirlediği bazı uygulamalar önyüklü geliyor.

https://www.alcatelmobile.com/product/tablet/alcatel-1-series/alcatel-1t-10-2020-aquaman-10-wifi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 17 Nisan 2021; 16:15:12 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.