Şimdi Ara

Uçan Jöleli Çapkın v1.2 Belle N8 CFW (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
458
Cevap
3
Favori
58.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: halil zeber

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

quote:

Orijinalden alıntı: halil zeber

Arkadaşlar yaptım çok güzel çalışıordu ancak bi arkadaşımız türkçe qwerty klavye fln için bi flash vermiş o flash ı üstüne yazarken hata verdi ve şimdi tel kapandı açılmıor .s.s.s ne yapsam açılmadı telefon garanti kapsamı dışında değildir deme ? yarın servise götürmekten başka çare kalmadı ... herşey çok güzelken üstüne o flashı yazayım derken gitti keşke yapmaz olaymışım ... :(

kardeş servise gönderme dead flash ve. Onu araştırıp yap açarsın

phoenix ile dead flash atmayı defalarca denedim her türlü şekilde ... ama image testinde bağlantı hatası veriyor. ne yapsam olmadı yani yarın götürcem mecburen ...

kardeş phoeni sürümünü bi kontrol et. şunu indirip onunla flashlamayı bir dene http://www.mediafire.com/?1he57gtlk9wj8j8

• arkadaşlar öncellikle bilgi paylaşımlarınız için herkese teşekkürler. Ben bütün konuyu okudum fakat bişeyi anlamadım bella yüklediğimde telefondaki rehber foto gibi bilgiler gidecekmi yoksa kalırmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smtkrn

arkadaşlar öncellikle bilgi paylaşımlarınız için herkese teşekkürler. Ben bütün konuyu okudum fakat bişeyi anlamadım bella yüklediğimde telefondaki rehber foto gibi bilgiler gidecekmi yoksa kalırmı?

rehberin alandan ve notların kalır fakat resimlerin müziklerin kalır. Ama yinede tedbir amaçlı yedeklesen iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: smtkrn

arkadaşlar öncellikle bilgi paylaşımlarınız için herkese teşekkürler. Ben bütün konuyu okudum fakat bişeyi anlamadım bella yüklediğimde telefondaki rehber foto gibi bilgiler gidecekmi yoksa kalırmı?

bende gitmişti. gider veya gitmez diyerek işe başlama, sen yedeklerini al. hatta sadece bu iş için değil, arada bilgisayarına düzenli yedek al, elektroniğin sağı solu belli olmaz, her an gidebilir olmadı çalınır düşer bozulur denize girer vs.

kısaca yedekleme candır, herşeydir .

• eksikleri sayıyorum

öncelikle orjinal symbian belle videosundaki hatunun yaptığı bazı şeyler eksik. mesela büyük analog saat gibi
    toplasan 20 tane melodi var yok. ayrıca nokianın kendi tonu bu versiyonda daha çok çinden gelmiş gibi çalıyor pek beğenmedim.
    tabi buna istinaden adam gibi mesaj sesi de yok.

yedeğini iyiki almışım çünkü ne var ne yok harbiden gidiyor siz de almayı unutmayın
    bunun haricinde geri kalanında bi sorun yok gibi görünüyor telefon açıp kapamalarda bazı yavaşlamalar oluyordu ama şimdilik bunda öyle bi sorun yok bi de güneşin altında deneyecem.
    web tarayıcısı olarak da hızlı ama çok da karıştırmışlar ya ben tam kullanamadım. öyle tablı browser falan nasıl oluyo çözemedim daha
    şarj olarak bi sıkıntı yok ısınma sorunu yok.

hee ayrıca bellede swype vardı bunda o yok.
    nfc de yokmuş bizim telefonlarda ya var sanıyordum üzüldüm.
    ekranın dönüş hızı bi acayip ya yani söylemekle olmaz onu görmeniz lazım şak diye dönüyor.

• "ilk yüklemede Belle istemeyipte türkçe anna yüklemek isteyenlerin sadece 4. ve 5. adımı atlamaları yeterlidir"

hocam forumda herkez anna nasıl kurulur Türkeçsi varmıdır diye soruyor
    bu anna Türkçeyse neden güncellemelerde gelmedi halen?
    anna kurulduğunda çalışmayan program kamera flash player her hangi birşey varmdır ?
  • @ahmetdemirci hocam senin paylaştığın belle yi yükledim telefona fakat bir kaç eksiği vardı dokunmatik titreşimi, telefon kapalıyken alarm çaldığında stop a basmama rağmen alarm durmuyordu birde bana mı öyle geldi bilmiyorum ama şarjı daha hızlı bitiyordu.fakat dün realceday ın yaptığı cfw yi yükledim çok daha stabil ve bahsettiğim sorunların hiçbiri yok artı türkçe klavye var.senin belle nin yerine realceday ın paylaştığı uygulansa daha iyi olur daha sorunsuz çünkü. saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brownness -- 31 Ağustos 2011; 0:06:53 >
  • kardeş zaten burdaki en son linki indirseydin o da zaten rralceday ın hazırladığı ilk rofs2idi ve onda da türkçe klavye ve java olayı halledilmişti
  • konu başlığındaki belle dosyaları realcedayın hazırladığı son belle dosyaları ile değiştirildi.
  • zırt bırt galeri güncellenmesi olayını nasıl halledebilirim arkadaşlar. resim çok saatlerce oyalıyor beni:(
  • ben şimdi anlattıklarınıza göre belle yuklesem. geri dönüş mümkünmüdür?
    Belle ye yukseltmeyi güzel anlatmışsınız
    Dönüşü de anlatmış olsaydınız keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet

ben şimdi anlattıklarınıza göre belle yuklesem. geri dönüş mümkünmüdür?
    Belle ye yukseltmeyi güzel anlatmışsınız
    Dönüşü de anlatmış olsaydınız keşke.

kardeş geri dönüşühttp://www.max icep.com/symbian-3-genel/symbian-anna-ve-belle-downrgrade-pr1-0-a-geri-donmek-n8-icindir-523312.html sayfasını inceleyeerek yapabilirsin.

• ahmetdemirci

siz ana sayfada phonix versiyonu için 2010.08 öneriyorsunuz ama üsteki mesajda 2011.8 öneriliyor!
    birşey değişirmi?

Belle yuklemek için telden neleri yedeklemem gerekli?
    belle fw sonradan akılan hafıza kartına dokunuyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terms -- 3 Eylül 2011; 15:28:05 >
  • hocam 2010.08 en garantisi. 2011 sürümleri hata verip başınızı ağrıtabiliyor. son durum nedir bilmyorum. ben ilk mesajda zaten phoenix linki paylaştım. indirip onunla kurabilirsiniz.

rehberinizi notlarınızı fotolarınızı ve videolarınızı yedeklemenizde fayda var. genellikle resimlere videolara felan birşey olmuyor ama ne olur ne olmaz yedeklemekte fayda var. nadirende olsa bazen hard format atmak zorunda kalabliyorsunuz. genellikle mass memory ve hafıza kartına dokunmuyor. hatta kurulu bir çok program yükledikten sonra çalışmaya devam ediyor.
  • teşşekkürler hocam,

dediğiniz gibi 4 tane braktım ama bir dosya eksik diye uyarı verdi.
  • Arkadaşlar

4 dosya bıraktım belle yuklenirken server hatası verdi ve telefon açılmıyor.
    ne yapacağız.

nerden bulaştıysam. :(
  • Arkadaşlar,

siyah ekranda beyaz NOKIA yanıp sönüyor....

Belle atarken hata verdi ve bu hale geldi phoenix 2010.8 ile yukluyordum.
    dead flash nasıl atılır?
    telefon nasıl açılacak..
  • Merhaba tekrardan

dead flash atarak cihazı ilk aldığım hale getirdim.
    şimdi yeniden belle atıyorum.
  • OK.

artık bende de belle var
    022.014.28.01

doğrumudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet

Arkadaşlar,

siyah ekranda beyaz NOKIA yanıp sönüyor....

Belle atarken hata verdi ve bu hale geldi phoenix 2010.8 ile yukluyordum.
    dead flash nasıl atılır?
    telefon nasıl açılacak..

Ajan nasıl yaptın bendede oldu aynı sorun acill ne yapmam lazım!
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.